ОГОЛОШЕННЯ

Церемонія прощання з Сергієм Кокорилом відбудеться 07 вересня на центральній площі смт Устинівка о 10 годині ранку.

15:35 06.09.2022

Прощання з Іваном Левченком

Сьогодні жителі Криничуватського старостинського округу та вся Устинівська громада попрощалися з воїном-захисником, справжнім героєм, який не замислюючись став на захист української землі Левченком Іваном Григоровичем.

16:48 05.09.2022

Устинівщина знову втратила воїна-захисника

З глибоким сумом сповіщаємо про загибель 01 вересня 2022 року  жителя села Брусівки Степанівського старостинського округу Токаря Сергія Миколайовича, 30.06.1987 року народження, солдата відділення дорожньої техніки інженерного батальйону.

18:44 04.09.2022

ОГОЛОШЕННЯ

Церемонія прощання із загиблим у російсько-українській війні Іваном Григоровичем Левченком відбудеться  5 вересня о 12.30 год. в селі Березуватка.

17:14 04.09.2022

Жорстока війна забирає найкращих синів Устинівщини

З глибоким сумом сповіщаємо про загибель 29 серпня 2022 року жителя Устинівки Юрченка Олександра Анатолійовича, 11.09.1997 року народження, старшого водія зенітного ракетного відділення зенітного ракетного взводу гірсько-штурмового батальйону. Олександр загинув під час наступальних дій у Херсонській області, вірний військовій присязі, проявивши мужність і стійкість у бою з ворогом.

13:54 01.09.2022