Міжнародний День молоді

За ініціативи молодіжних рухів та організацій України та підтримки інтеграції української молоді до європейської спільноти цього року Україна відзначає свято Дня молоді разом із усім світом - 12 серпня.

15:20 12.08.2022

Прощання з Героєм

Сьогодні Устинівська громада  попрощалася із своїм захисником Миколою Бобком, жителем Устинівки, який з 25 лютого 2022 року за призовом пішов боронити українську землю від агресора. Загинув в ході ведення бойових дій в Миколаївській області.

15:55 03.08.2022

ОГОЛОШЕННЯ

Поховання  загиблого у російсько-українській війні Миколи Бобка відбудеться 03 серпня 2022 року.

14:49 02.08.2022

Планові відключення електроенергії в серпні

Долинський РЕМ ПрАТ "Кіровоградобленерго" повідомляє  про те, що в серпні 2022р. будуть проводитись планові роботи, пов'язані з тимчасовим знеструмленням споживачів, а саме:

13:04 02.08.2022

Устинівська громада в жалобі за загиблим воїном

З глибоким сумом сповіщаємо про загибель 01 серпня 2022 року жителя  Устинівки Бобка Миколи Миколайовича, 18.10.1966 року народження, солдата механізованого відділення механізованого взводу механізованої роти механізованого батальйону. Микола Миколайович  загинув  в ході ведення бойових дій в Миколаївській області.

16:20 01.08.2022

Двадцять восьма сесія селищної ради

29 липня селищний голова Ігор Пеньков провів чергову двадцять восьму сесію Устинівської селищної ради восьмого скликання. У пленарному засіданні взяли участь 16 депутатів із 22. Також на сесії були присутні керівники структурних підрозділів селищної ради та старости старостинських округів. Перед відкриттям засідання вшанували хвилиною мовчання всіх, хто загинув у війні з російським агресором.

10:51 01.08.2022

ОГОЛОШЕННЯ

до уваги депутатів селищної ради

11:12 25.07.2022