Ми роду козацького діти!

Щедра українська осінь  багата не тільки врожаєм, але і визначними датами та святами. День захисника і захисниць України – свято,  що відзначається в нашій державі 14 жовтня у день свята Покрови Пресвятої Богородиці водночас з Днем Українського козацтва. Це прекрасна нагода зазирнути до сторінок історії та згадати про перемоги наших предків, які своїми звершеннями здобували й відстоювали українську свободу та незалежність, висловити вдячність героям сьогодення – українським солдатам, які героїчно захищають нашу державу.

15:08 14.10.2022

Верховна Рада України ухвалила Закон щодо додаткових підстав звільнення з військової служби під час воєнного стану

Верховна Рада України ухвалила Закон України « Про внесення змін до статті 26 ЗУ «Про військовий обов’язок і військову службу» щодо додаткової підстави звільнення з військової служби під час воєнного стану № 2599-IX від 20 вересня 2022 року.        Встановлено додаткові підстави для звільнення з військової служби під час воєнного стану шляхом внесення змін до підпункту «г» пункту 2 частини 4 статті 26 Закону України «Про військовий обов'язок та військову службу», а саме: військовослужбовці, на утриманні яких перебувають троє і більше дітей віком до 18 років звільняються з військової служби за призовом осіб із числа резервістів під час військового стану.

15:07 14.10.2022

Спортивні набори  для закладів освіти від ДП «ФМ ЛОЖІСТІК Дніпро»

Спортивні набори для закладів освіти від ДП «ФМ ЛОЖІСТІК Дніпро»

Завдяки співпраці Устинівської селищної ради з різними фондами та громадськими організаціями 8 закладів загальної середньої освіти нашої громади отримали рекреаційні набори (знаряддя для спорту). Ведучи активний спосіб життя діти зміцнюються, стають витривалішими, у них виробляється почуття відповідальності, вони вчаться  йти вперед і не зупинятися  перед перешкодами.

09:29 14.10.2022

Шановні жителі  громади !

Шановні жителі громади !

Вітаю Вас з  Днем захисників і захисниць України, Днем Українського козацтва та святом Покрови Пресвятої Богородиці!

08:00 14.10.2022

ОГОЛОШЕННЯ

до уваги депутатів селищної ради

08:10 13.10.2022

Прощання з Володимиром Сівовим

Сьогодні Устинівська громада попрощалася з мужнім захисником, головним сержантом другого стрілецького взводу третьої стрілецької роти Володимиром Валентиновичем Сівовим.

13:49 09.10.2022

ОГОЛОШЕННЯ

Церемонія прощання з Володимиром Сівовим відбудеться 9 жовтня на центральній площі смт Устинівка о 10 годині ранку.

13:52 08.10.2022

У війні з агресором Устинівщина втрачає найкращих своїх синів

З глибоким сумом та смутком  сповіщаємо про загибель 05 жовтня  2022 року жителя смт Устинівка Сівова Володимира Валентиновича, 21.01.1979 року народження, головного сержанта другого стрілецького взводу третьої стрілецької роти. Володимир Валентинович загинув під час виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Бахмут Донецької області, захищаючи Батьківщину від військової агресії російської федерації, з честю та до кінця виконуючи свій військовий обов’язок.

14:16 07.10.2022