ОГОЛОШЕННЯ

Устинівська селищна рада з сумом сповіщає про смерть 16.10.2022 р. військовослужбовця  Верещака Євгенія Петровича, 21.07.1986   року народження, жителя села Новоігорівка.

10:33 25.10.2022

Загинув захисник з Устинівки

Надійшла ще одна трагічна звістка про загибель жителя Устинівки  Бабіна Віктора Вікторовича, 18.10.1976 року  народження, солдата. Жорстока війна обірвала його життя 12 вересня 2022 року під час виконання бойового завдання в населеному пункті Піски Донецької області. Герой до кінця і з честю виконав свій військовий обов’язок, проявивши стійкість і мужність у бою з ворогом.

11:26 22.10.2022

Прощання з Дмитром Новоторовим

20 жовтня Устинівщина попрощалася з гідним сином, старшим сапером-гранатометником інженерно-саперного відділення інженерно-саперного взводу військової частини Новоторовим Дмитром Сергійовичем.

10:46 21.10.2022

Тридцята сесія селищної ради

19 жовтня селищний голова Ігор Пеньков провів чергову тридцяту сесію Устинівської селищної ради восьмого скликання. У пленарному засіданні взяли участь 16 депутатів із 22. Перед відкриттям засідання вшанували хвилиною мовчання всіх, хто загинув у війні з російським агресором.

10:14 21.10.2022

ОГОЛОШЕННЯ

Церемонія прощання з Дмитром Новоторовим  відбудеться  20  жовтня  на центральній площі смт Устинівка о 11 годині ранку.

13:00 19.10.2022

Війна забрала життя ще одного Героя-захисника

З глибоким сумом та смутком сповіщаємо про загибель 12 жовтня 2022 року жителя смт Устинівка Новоторова Дмитра Сергійовича, 14.07.1990 року народження, старшого сапера-гранатометника інженерно-саперного відділення інженерно-саперного взводу. Дмитро Сергійович загинув під час виконання бойових завдань пов'язаних із захистом Батьківщини поблизу с. Давидів Брід Херсонської області, з честю та до кінця виконуючи свій військовий обов’язок.

16:06 18.10.2022

КНП «Устинівська лікарня»  отримала чергову гуманітарну допомогу

КНП «Устинівська лікарня» отримала чергову гуманітарну допомогу

У жовтні місяці 2022 року  для підтримки стаціонарних хворих Устинівської громади  отримано чергову гуманітарну допомогу від ЮНІСЕФ для КНП «Устинівська лікарня» Устинівської селищної ради. У складі вантажу   для лікування хворих отримані лікарські засоби та вироби медичного призначення до асортименту яких входять антибіотики ін’єкційні та пероральні, антимікробні препарати, серцево-судинні препарати, розчини  для інфузій, а також засоби індивідуального захисту.

17:23 17.10.2022