Жорстока війна забирає найкращих синів Устинівщини

З глибоким сумом сповіщаємо про загибель 29 серпня 2022 року жителя Устинівки Юрченка Олександра Анатолійовича, 11.09.1997 року народження, старшого водія зенітного ракетного відділення зенітного ракетного взводу гірсько-штурмового батальйону. Олександр загинув під час наступальних дій у Херсонській області, вірний військовій присязі, проявивши мужність і стійкість у бою з ворогом.

13:54 01.09.2022

Двадцять дев’ята сесія селищної ради

31 серпня селищний голова Ігор Пеньков провів двадцять дев’яту сесію селищної ради восьмого скликання. У пленарному засіданні взяли участь 14 депутатів із 22. Перед відкриттям засідання вшанували хвилиною мовчання захисників України, які загинули у війні з російським агресором.

13:48 01.09.2022

У війні загинув ще один захисник з Устинівщини

З сумом сповіщаємо про загибель 28 серпня 2022 року жителя  села Інгульське Устинівської територіальної громади  Гребінки Віталія Анатолійовича, 07.02.1990 року народження, солдата-навідника мотопіхотного відділення мотопіхотного взводу мотопіхотної роти. Віталій загинув під час  ворожого артилерійського обстрілу та штурму бойових позицій зі сторони противника в Донецькій області.

14:03 30.08.2022

Устинівська громада в жалобі за загиблим воїном

З глибоким сумом сповіщаємо про загибель 27 серпня 2022 року жителя села Завтурове Інгульського старостинського округу Кокорила Сергія Антоновича, 11.05.1989 року народження, старшого стрільця механізованого відділення механізованого взводу механізованої роти. Сергій Кокорило загинув під час артилерійського обстрілу та штурму бойових позицій зі сторони противника в Донецькій області.

11:01 30.08.2022

до уваги депутатів селищної ради

09:59 26.08.2022