Всеукраїнський конкурс творчих проєктів "Код Нації. Українська Сніжниця"

У рамках Національного фестивалю "Код Нації" з 05 грудня 2022 року по 13 лютого 2023 року триває Всеукраїнський конкурс творчих проєктів "Код Нації. Українська Сніжниця", який налічує 16 номінацій та декілька жанрів, детальніше з якими ознайомитись Ви можете у Положенні чи розділі "Номінації"

08:17 12.01.2023

Прощання з Леонідом Сорокою

11 січня Устинівщина попрощалася із своїм захисником, жителем села Мар’янівка Сорокою Леонідом Анатолійовичем.

21:20 11.01.2023

ОГОЛОШЕННЯ

Церемонія прощання з Леонідом Сорокою відбудеться 11 січня  в селі Мар’янівка Новоігорівського старостинського округу.

16:58 10.01.2023

Війна забрала життя ще одного Героя-захисника

Устинівська селищна рада з глибоким сумом сповіщає про загибель 05 січня 2023 року жителя села Мар’янівка Сороки Леоніда Анатолійовича, 04.05.1967 року народження, молодшого сержанта гарматного розрахунку артилерійського взводу артилерійської батареї військової частини.

13:38 07.01.2023

Прощання з Олегом Тиршу

Сьогодні жителі Степанівського старостинського округу та вся Устинівська громада попрощалися з воїном-захисником Олегом Федоровичем Тиршу.

13:37 30.12.2022

Про можливості співробітництва з ПрАТ «Експортно-кредитне агентство»

З метою розвитку несировинного експорту, підтримки експортерів області у виході на зовнішні ринки, Устинівська селищна рада доводить до відома зацікавлених суб’єктів господарювання щодо інструментів фінансової підтримки експортерів від ПрАТ «Експортно-кредитне агентство».

12:16 30.12.2022

Тридцять третя сесія селищної ради

30 грудня селищний голова Ігор Пеньков провів позачергову тридцять третю сесію Устинівської селищної ради восьмого скликання. У пленарному засіданні взяли участь 13 депутатів із 22.

12:14 30.12.2022