Здай кров – врятуй життя!

Сьогодні, 03 лютого 2023 року, Устинівська селищна рада організувала поїздку до комунального некомерційного підприємства «Кіровоградська обласна станція переливання крові» Кіровоградської обласної ради з метою допомоги ЗСУ.

17:38 03.02.2023

Гуманітарна допомога

Черговий гуманітарний вантаж отримали від громадської організації «Десяте квітня». До складу допомоги входили 5 електрообігрівачів та 5 тепловентеляторів, які роздані внутрішньо переміщеним особам Устинівської громади.

15:55 01.02.2023

До уваги жителів громади!

13 лютого 2023 року з 10 до 12 години відбудеться особистий прийом громадян селищним головою Пеньковим Ігорем Олександровичем.

15:52 24.01.2023

Шановна громадо!

Щороку, 19 січня, увесь православний світ відзначає велике християнське свято – Хрещення Господнє, яке в народі називають Водохрещем.

09:03 19.01.2023

Подяка голови Кіровоградської ОВА жителям Устинівської громади

З нагоди відзначення 84-ї річниці утворення Кіровоградської області голова ОВА Андрій Райкович підписав подяки жителям усіх 49-ти громад області за постійну підтримку військовослужбовців і внутрішньо переміщених осіб, сумлінну працю та активну громадянську позицію.

10:16 18.01.2023

Прощання з Михайлом Гущиним

Сьогодні у Новоігорівському старостинському окрузі відбулася урочисто сумна подія. Жителі старостату, представники влади і військовослужбовці зустріли з далекої воєнної дороги і провели в останню земну путь Михайла Васильовича Гущина.

17:44 14.01.2023