ЛИСТ-ПОДЯКА

До селищного голови Ігоря Пенькова надійшов лист-подяка від командира військової частини А3425 полковника Дмитра Устілка про сумлінне виконання військового обов’язку із захисту суверенітету та територіальної цілісності України нашим земляком, жителем с. Лебедине Горбатюком Ігорем Анатолійовичем.

18:55 26.06.2023

до уваги депутатів селищної ради

11:16 19.06.2023

Прощання з Дмитром Плотником

Сьогодні жителі Устинівської громади попрощалися з воїном-захисником, стрільцем – помічником гранатометника взводу морської піхоти Плотником Дмитром Федоровичем.

14:39 14.06.2023

Трагічна звістка надійшла на Устинівщину

Устинівська селищна рада з сумом сповіщає про загибель стрільця – помічника гранатометника взводу морської піхоти Плотника Дмитра Федоровича, 30 вересня 1982 року народження, який загинув 08 червня 2023 року в результаті мінометного обстрілу зі сторони противника під час штурму ворожих позицій у Волноваському районі Донецької області.

15:57 13.06.2023

Герої не вмирають – вони живуть у наших серцях!

13 червня 2023 року виповнюється 4 роки з дня загибелі Віталія Молозовенка, уродженця села Тирлова Балка, старшого солдата, командира відділення безпілотних авіаційних комплексів розвідувального взводу 34-го батальйону, який загинув від мінно-вибухової травми при виконанні бойового завдання в зоні проведення антитерористичної операції у селищі Піски Ясинуватського району. Віталію назавжди залишилося двадцять чотири…

08:14 13.06.2023

Асоціація міст України ініціює зустріч з Президентом, щоб озвучити спільну позицію громад щодо законопроєкту 5655

Голови громад – члени Асоціації міст України ініціюють зустріч з Президентом України Володимиром Зеленським, щоб розповісти про небезпеку законопроєкту 5655 для децентралізації та відновлення громад,-  йдеться у повідомленні  на офіційному сайті організації.

08:23 12.06.2023

Шановні працівники газети «Трудівник Устинівщини»!

З нагоди вашого професійного свята – Дня журналіста, дозвольте привітати колектив єдиного в громаді періодичного видання та побажати вам великих тиражів, творчого натхнення, міцного здоров’я та сімейного благополуччя.

08:12 06.06.2023

Допомога ЗСУ

Працівниками ПСП «Україна» вкотре проведено капітальний ремонт автомобіля «Урал» для ЗСУ.

16:07 02.06.2023