до уваги депутатів селищної ради

11:38 16.03.2023

Представники місцевого самоврядування Кіровоградської області розпочали навчання новим методам вирішення конфліктів для посилення згуртованості

Методикам використання діалогових підходів під час проведення консультацій з громадськістю навчалися представники 10 громад Кіровоградської області під час тренінгу, який відбувся 4 березня 2023 року в місті Кропивницький.

16:47 06.03.2023

Вирішувати проблеми через діалог: в 10 громадах Кіровоградської області розпочинається новий проєкт

Знайти порозуміння між мешканцями та іншими зацікавленими сторонами в громаді, врахувати інтереси різних груп при прийнятті рішень, побудувати стійку та продуктивну комунікацію між органами влади та жителями громади для вирішення актуальних проблем. Саме на це спрямований проєкт “Лабораторії творчого діалогу в громадах”, в якому бере участь Кіровоградська область. Проєкт реалізується Спілкою «Громадські ініціативи України» за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» і спрямований на посилення діалогового підходу як важливого інструменту реалізації місцевого самоврядування в українських громадах.

17:15 01.03.2023

Тридцять четверта сесія селищної ради

17 лютого селищний голова Ігор Пеньков провів  тридцять четверту сесію селищної ради за участі 14 депутатів із 22. У її роботі брали участь старости, керівники структурних підрозділів селищної ради.

11:31 20.02.2023

Прощання з загиблим воїном

11 лютого Устинівщина попрощалася ще з одним своїм Героєм-захисником, дев’ятнадцятирічним Ростиславом Піщуліним.

10:27 12.02.2023

Устинівська громада в жалобі за загиблим Героєм

З глибоким сумом і болем сповіщаємо про загибель жителя смт Устинівка Піщуліна Ростислава Валерійовича, 01 лютого 2003 року народження, механіка-водія-електрика артилерійського взводу самохідної артилерійської батареї. Захисник загинув 18 березня 2022 року у м. Миколаїв внаслідок ракетного удару, від травми тіла, несумісної з життям.

15:05 10.02.2023

до уваги депутатів селищної ради