Публічна інформація

Єдиний внесок підлягає сплаті незалежно від фінансового стану платника

Устинівська ДПІ Головного управління ДПС у Кіровоградській області нагадує, що у разі несвоєчасної або не в повному обсязі сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) до платника застосовуються фінансові санкції, передбачені Законом України від 08 липня 2010 року № 2464-VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» зі змінами та доповненнями (далі – Закон № 2464), а посадові особи, винні в порушенні законодавства про збір та ведення обліку єдиного внеску, несуть дисциплінарну, адміністративну, цивільно-правову або кримінальну відповідальність згідно із законом.

14:57:54 28.07.2022

Які дії суб'єкта господарювання у разі втрати КОРО або РК?

Відповідно до глави 4 розд. II Порядку реєстрації та ведення розрахункових книжок, книг обліку розрахункових операцій, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 14.06.2016 № 547 із змінами та доповненнями (далі – Порядок № 547) використання книги обліку розрахункових операцій (далі – КОРО), зареєстрованої на господарську одиницю або на реєстратор розрахункових операцій (далі – РРО), передбачає, зокрема, наявність КОРО в господарській одиниці, на яку ця книга зареєстрована, або на місці проведення розрахунків.

14:57:33 28.07.2022

Про запровадження автоматичного формування програмним забезпеченням ДЗК витягів про нормативну грошову оцінку земельних ділянок сільськогосподарського призначення

Держгеокадастром з 25.07.2022 впроваджено функціонал щодо автоматичного формування програмним забезпеченням Державного земельного кадастру витягу із технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення (за межами населених пунктів) в електронній формі.

10:55:31 27.07.2022

"Я і моя майбутня професія"

В рамках  проведення обласної акції  "Літо-2022: разом до перемоги" фахівці Устинівської районної філії провели інтерактивний захід"Я і моя  майбутня професія".

15:40:01 26.07.2022

Які зміни відбулися у законодавстві щодо організації суспільно корисних робіт?

Нагадаємо, що Порядок залучення працездатних осіб до суспільно корисних робіт в умовах воєнного стану затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 13.07.2011 № 753 (далі - Порядок).

15:06:47 19.07.2022

Які зміни відбулися щодо процедури реєстрації безробітних?

Нагадаємо, 2 липня 2022 року набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 21.06.2022 № 735 «Про особливості реалізації державної політики у сферах зайнятості та загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття під час воєнного стану та після його припинення або скасування».

15:04:11 19.07.2022

У якому розмірі найманим працівникам надається допомога по частковому безробіттю?

Допомога по частковому безробіттю надається найманим працівникам щомісячно пропорційно робочому часу, який скорочено. Розрахунок розміру допомоги здійснюється виходячи з тарифної ставки (окладу) працівника.

15:28:47 05.07.2022