Відділ економічного розвитку, торгівлі та інвестицій

Устинівська селищна рада в черговий раз нагадує підприємцям громади!

Діючою постановою уряду від 22.04.2020 року № 341 «Про заходи щодо стабілізації цін на товари, що мають істотну соціальну значущість і товари протиепідемічного призначення» (зі змінами та доповненнями), суб’єктів господарювання зобов’язано обов’язково здійснювати декларування зміни роздрібних цін.

15:47:54 25.07.2022

Працювала робоча група з контролю за ціновою ситуацією

За період з 15.07.22 року по 21.07.22 року перевіркою охоплено 8 торговельних закладів громади: 3 с Криничне, 1 с.Лебедине, 3 смт Устинівка, 1 с.Інгульське. В ході перевірки не було встановлено необґрунтованого підвищення ціни на товари, які мають соціальну значимість.

16:34:03 22.07.2022

Про заборону споживання тютюнових виробів

Інформуємо, що з 11 липня 2022 року почала діяти заборона на будь-яке куріння у громадських місцях. Таким чином, набувають чинності зміни до статті 13 Закону України "Про заходи щодо попередження та зменшення вживання тютюнових виробів і їх шкідливого впливу на здоров'я населення" (далі - Закон) щодо захисту населення від шкоди вторинного тютюнового диму.

08:56:48 18.07.2022

Працювала робоча група з контролю за ціновою ситуацією

За період з 08.06.22 року по 14.06.22 року перевіркою охоплено 9 торговельних закладів громади: 1 с.Інгульське, 2 смт Устинівка, 1 с.Новоігорівка, 2 с.Докучаєво, 3 с.Криничне. В ході перевірки не було встановлено необґрунтованого підвищення ціни на товари, які мають соціальну значимість.

16:09:53 15.07.2022

Про актуальні грантові програми

З метою покращення соціально-економічного становища на території громади, покращення умов для розвитку малого і середнього бізнесу, громадських організацій, за умов воєнного часу, Устинівська селищна рада інформує про актуальні грантові програми, по яких приймаються пропозиції і заяви під час воєнного часу, зокрема:

09:04:25 30.06.2022

Засідала робоча група з перевірки дотримання протиепідемічних заходів в об’єктах сфери обслуговування та у громадському транспорті

24 червня 2022 року під головуванням заступника Устинівського  селищного голови  Наталії Сівової відбулося засідання селищної робочої групи з перевірки дотримання протиепідемічних заходів в об’єктах сфери обслуговування та у громадському транспорті.

17:26:10 24.06.2022