Відділ загальної та організаційної роботи

Доставлено гуманітарний вантаж

21 липня, вкотре, селищним головою Ігорем Пеньковим було доставлено гуманітарну допомогу жителям Херсонської області, яку придбано за особисті кошти працівників Устинівської селищної ради.

16:03:50 21.07.2023

Нарада у селищного голови

Сьогодні, 20 липня 2023 року, під головуванням селищного голови Ігоря ПЕНЬКОВА відбулась щотижнева апаратна нарада за участі заступників селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради, начальників відділів та секторів селищної ради, а також керівників підпорядкованих комунальних установ.

17:24:16 20.07.2023

ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ – ВОНИ ЖИВУТЬ В НАШИХ СЕРЦЯХ!

18 липня 2023 року виповнюється рік з дня загибелі віськовослужбовця, жителя села Новоігорівка Устинівської територіальної громади Веселовського Максима Миколайовича, учасника бойових дій в зоні проведення АТО, навідника розвідувального взводу розвідувальної роти.

08:08:20 18.07.2023

Відзначення Дня територіальної громади

23 червня 2023 року на позачерговій, тридцять восьмій сесії селищної ради, прийнято рішення, яким визначено щорічну дату відзначення Дня Устинівської територіальної громади – двадцять четверте серпня (рішення від 23 червня 2023 року №2255).

16:44:26 17.07.2023

Придбання для ЗСУ

На минулому тижні працівниками Устинівської селищної ради за власні кошти придбано тактичну артилерійську електронну військову бусоль на суму 11500 грн., яку передано військовослужбовцю Денисенку Івану Миколайовичу, жителю с. Березуватка, на його звернення. Сподіваємось, що бусоль надасть можливість краще бити ворога та пришвидшить перемогу.

16:29:32 17.07.2023

Заступник селищного голови провів виїзний прийом громадян у Седнівському старостинському окрузі

Сьогодні, 11 липня 2023 року заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Геннадій СУСІДКО провів виїзний прийом громадян на території Седнівського старостинського округу за участі старости Тетяни Гуслєнкової.

14:32:12 11.07.2023