Відділ загальної та організаційної роботи

Відзначення Дня Конституції в Устинівській громаді

День Конституції України – головне свято держави, яке символізує вибраний народом курс розвитку країни. Українці в своїй Конституції закріпили курс на незалежність, суверенітет, цілісність, свободу слова, рівноправ’я  - цінності країн з розвинутою демократією.

17:08:02 28.06.2023

Оголошення про збір допомоги

Устинівською селищною радою проводиться збір допомоги для жителів Херсонщини, який триватиме  до 5 липня 2023 року.

15:23:05 28.06.2023

До уваги жителів громади!

10 липня 2023 року з 10.00 до 12.00 години буде проводитися особистий прийом громадян селищним головою Ігорем Пеньковим.

09:55:58 27.06.2023

ЛИСТ-ПОДЯКА

До селищного голови Ігоря Пенькова надійшов лист-подяка від командира військової частини А3425 полковника Дмитра Устілка про сумлінне виконання військового обов’язку із захисту суверенітету та територіальної цілісності України нашим земляком, жителем с. Лебедине Горбатюком Ігорем Анатолійовичем.

18:55:53 26.06.2023

Покладання квітів до Меморіалу

Сьогодні, 22 червня, з нагоди Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв Другої світової війни відбулася урочиста хода з покладанням квітів до Меморіалу загиблим воїнам. У заході взяли участь працівники Устинівської селищної ради та її комунальних установ, начальник сьомого відділу Кропивницького РТЦК та СП підполковник П. Гапонов.

16:29:36 22.06.2023

22 червня – День скорботи і вшанування пам’яті жертв Другої світової війни

Щороку, 22 червня, наш народ вшановує світлу пам’ять мільйонів українців, життя яких обірвала Друга світова війна. І сьогодні ми віддаємо данину пам’яті загиблим під час найбільшого в історії людства збройного конфлікту. Чотири роки жахливих подій забрали життя більше ніж десяти мільйонів українців. Не залишилося жодної української родини, в яку б не постукало лихоліття війни загибеллю  рідних,  розрухою,  голодом, депортацією, концентраційними таборами тощо. Тому наший обов’язок – навіки зберегти світлу пам’ять про тих, хто боровся за перемогу у цій кривавій війні на полях битв та в тилу, віддаючи всі сили, здоров’я, життя.

08:10:22 22.06.2023

Допомога херсонцям

Працівниками Устинівської селищної ради, її комунальних закладів, небайдужими жителями громади було зібрано гуманітарну допомогу для жителів Херсонщини. Ініціював збір селищний голова Ігор Пеньков, який особисто доправив допомогу постраждалим.

09:22:20 16.06.2023