Відділ загальної та організаційної роботи

На Устинівщину знову прийшла трагічна звістка

Устинівська селищна рада з сумом сповіщає про смерть молодшого сержанта, водія батальйону матеріального забезпечення Когута Віктора Миколайовича, 26 вересня 1969 року народження, жителя села Седнівка, який помер 26 квітня 2023 року від травми, несумісної з житям, в результаті дорожньо-транспортної пригоди.

14:24:47 28.04.2023

Вручено орден матері загиблого Героя

28 лютого 2022 року за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі Президентом України Зеленським Володимиром нагороджено орденом "За мужність" ІІІ ступеня нашого земляка Криворучка Тимура Юрійовича - солдата (посмертно). Сьогодні, 28 квітня 2023 року Устинівським селищним головою Пеньковим І.О. орден вручено особисто матері загиблого Героя.

11:07:14 28.04.2023

Відвідали родини пільгових категорій населення Устинівської громади

14 квітня 2023 року за ініціативи селищного голови Ігоря Пенькова та з нагоди свята Воскресіння Христового селищний голова та його заступники відвідали родини пільгових категорій Устинівської громади. Дорослі та діти з вищевказаних сімей отримали господарчі набори від благодійної організації «Безпечне майбутнє» та запашні великодні пасочки, виготовлені працівниками пекарні ПП «Агротранссервіс».

15:00:52 17.04.2023

Шановна громадо!

Щиро вітаю усіх вас зі світлим святом Воскресіння Христового!

07:53:58 16.04.2023

Допомога ЗСУ

Працівники ПСП «Червона Калина» відремонтували вантажний автомобіль для одного з підрозділів Збройних Сил України.

12:25:36 14.04.2023

Подяка громаді

Устинівська територіальна громада взяла участь у благодійній акції «Діти – дітям. З добром у серці», в ході якої було зібрано велику кількість іграшок з листами-побажаннями від дітей громади дітям, які виховуються у закладах цілодобового перебування, дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, зокрема постраждалих внаслідок військових дій. Громада отримала подяку за чудові іграшки для вихованців від адміністрації, педагогічного та учнівського колективів Антонівського мистецького ліцею.

17:01:37 12.04.2023

В Устинівці відбувся Великодній благодійний ярмарок

10 квітня 2023 року за підтримки Устинівського селищного голови Ігоря Пенькова відбувся Великодній ярмарок та благодійний концерт «Разом до перемоги». Мета ярмарку – зібрати кошти на потреби військовослужбовців.

17:48:27 10.04.2023