Відділ загальної та організаційної роботи

Прощання з Дмитром Плотником

Сьогодні жителі Устинівської громади попрощалися з воїном-захисником, стрільцем – помічником гранатометника взводу морської піхоти Плотником Дмитром Федоровичем.

14:39:52 14.06.2023

Трагічна звістка надійшла на Устинівщину

Устинівська селищна рада з сумом сповіщає про загибель стрільця – помічника гранатометника взводу морської піхоти Плотника Дмитра Федоровича, 30 вересня 1982 року народження, який загинув 08 червня 2023 року в результаті мінометного обстрілу зі сторони противника під час штурму ворожих позицій у Волноваському районі Донецької області.

15:57:01 13.06.2023

Щодо зниклих кущів троянд з центральної алеї селища

Навесні цього року працівниками селищної ради було висаджено троянди на центральній алеї селища. Ще тоді виникло занепокоєння, як зберегти саджанці від викопування зловмисниками. Але проходив час, всі кущі розвивалися, працівники комунальної служби доглядали за ними і ось вже й квіти милують око жителів і гостей Устинівки. І, як виявилося, побоювання не були марними. Сьогодні комунальники виявили крадіжку троянд з клумби. Прикро, що люди не розуміють, що крадуть самі у себе, адже селище – це також наша домівка і від нас, жителів, залежить забезпечення чистоти і порядку у населених пунктах громади.

14:36:24 13.06.2023

Герої не вмирають – вони живуть у наших серцях!

13 червня 2023 року виповнюється 4 роки з дня загибелі Віталія Молозовенка, уродженця села Тирлова Балка, старшого солдата, командира відділення безпілотних авіаційних комплексів розвідувального взводу 34-го батальйону, який загинув від мінно-вибухової травми при виконанні бойового завдання в зоні проведення антитерористичної операції у селищі Піски Ясинуватського району. Віталію назавжди залишилося двадцять чотири…

08:14:10 13.06.2023

Нарада у селищного голови

08 червня 2023 року відбулася нарада під головуванням селищного голови за участю заступника та керівників структурних підрозділів селищної ради.

11:09:29 08.06.2023

Герої не вмирають – вони живуть у наших серцях!

02 червня 2023 року виповнюється річниця загибелі Героя – захисника, жителя села Інгульське Устинівської територіальної громади Ковальчука Валерія Павловича, який з перших днів війни боронив українську землю від агресора.

08:08:32 02.06.2023

День пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу

Починаючи з 1994 року, щороку 18 травня Україна відзначає День скорботи й пам’яті жертв депортації кримськотатарського народу. З 2016 року – День пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу, згідно з постановою Верховної Ради України «Про визнання геноциду кримськотатарського народу» від 12 листопада 2015 року.

09:19:14 18.05.2023

З днем вишиванки, українці!

Вишиванка в культурі України займає особливе місце. Це наша національна святиня, яка символізує зв’язок поколінь, по ній можна прочитати якою самобутньою, неповторною, барвистою є українська культура. Завдяки унікальному орнаменту, вишита візерунком сорочка, могла означати походження людини, вказувати її вік, соціальний статус та навіть сімейний стан. Здавна вважалося, що сорочка, вишита кольоровими нитками та прикрашена візерунками, приносила успіх та служила оберегом для господині чи господаря.

08:07:44 18.05.2023