Нова послуга для підприємців на порталі Дія — єДекларація

Тепер на порталі Дія підприємці можуть скористатися новою послугою — єДекларація. Це документ, який на час воєнного стану замінить 374 види дозвільних документів, необхідних для роботи підприємців. Подати єДекларацію в Дії можна за декілька кліків, адже вона не потребує розгляду чиновником. Ви одразу можете почати працювати.

08:02:00 30.05.2022

УВАГА!!!

Реєстрація / декларування місця проживання у період воєнного стану не здійснюється!!!

10:08:18 26.05.2022

УВАГА!!!

Центр надання адміністративних послуг повідомляє про відновлення прийому документів у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та реєстрації бізнесу.

12:59:50 25.05.2022

Нова послуга в Дії — оформлення соціальної допомоги для тих, хто втратив роботу під час війни

Мінцифра запускає в Дії нову соціальну послугу — Допомога по безробіттю для українців які втратили роботу під час війни та зареєстровані на тимчасово окупованих територіях чи там, де ведуться активні бойові дії. У застосунку та на порталі Дія можна оформити статус безробітного й отримувати щомісячну допомогу.

13:17:20 23.05.2022

єМалятко знову в Дії

Батьки новонароджених знову можуть зареєструвати дитину онлайн. Це займе до 10 хвилин на порталі Дія.

08:46:43 16.05.2022

Послуги для новоспечених батьків під час війни на Гіді

В Україні з початку повномасштабної війни народилося вже 36,5 тисяч малюків за даними Міністерства юстиції. У цей час батькам потрібна особлива підтримка та увага. Куди звертатися, які послуги потрібні для новонародженого, як їх оформити та отримати допомогу від держави, підкаже Гід з державних послуг.

10:08:19 12.05.2022

Запустили комплексну послугу в Дії для внутрішньо переміщених осіб

Якщо через війну вам довелося покинути домівку та евакуюватися в більш безпечні регіони України, то ви можете отримати в Дії за кілька кліків статус ВПО та виплату від держави — для себе та своїх дітей.

17:21:48 19.04.2022

До уваги фізичних осіб-підприємців та юридичних осіб, зареєстрованих на території Кіровоградської області!

З 14 квітня 2022 року державному реєстратору Кропивницької районної військової адміністрації Кіровоградської області Урсатію А.Ю. можна подавати заяви виключно по таких реєстраційних діях:

11:00:48 15.04.2022