Держпослуги, що актуальні під час війни на Гіді

Яка допомога доступна від держави та як її отримати українцям, що вимушено евакуювалися до безпечніших регіонів України, або постраждали внаслідок воєнних дій, збройних конфліктів або вибухонебезпечних предметів, можна дізнатися на Гіді з держпослуг.

13:40:48 31.05.2022

Нова послуга для підприємців на порталі Дія — єДекларація

Тепер на порталі Дія підприємці можуть скористатися новою послугою — єДекларація. Це документ, який на час воєнного стану замінить 374 види дозвільних документів, необхідних для роботи підприємців. Подати єДекларацію в Дії можна за декілька кліків, адже вона не потребує розгляду чиновником. Ви одразу можете почати працювати.

08:02:00 30.05.2022

УВАГА!!!

Реєстрація / декларування місця проживання у період воєнного стану не здійснюється!!!

10:08:18 26.05.2022

УВАГА!!!

Центр надання адміністративних послуг повідомляє про відновлення прийому документів у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та реєстрації бізнесу.

12:59:50 25.05.2022

Нова послуга в Дії — оформлення соціальної допомоги для тих, хто втратив роботу під час війни

Мінцифра запускає в Дії нову соціальну послугу — Допомога по безробіттю для українців які втратили роботу під час війни та зареєстровані на тимчасово окупованих територіях чи там, де ведуться активні бойові дії. У застосунку та на порталі Дія можна оформити статус безробітного й отримувати щомісячну допомогу.

13:17:20 23.05.2022

єМалятко знову в Дії

Батьки новонароджених знову можуть зареєструвати дитину онлайн. Це займе до 10 хвилин на порталі Дія.

08:46:43 16.05.2022

Послуги для новоспечених батьків під час війни на Гіді

В Україні з початку повномасштабної війни народилося вже 36,5 тисяч малюків за даними Міністерства юстиції. У цей час батькам потрібна особлива підтримка та увага. Куди звертатися, які послуги потрібні для новонародженого, як їх оформити та отримати допомогу від держави, підкаже Гід з державних послуг.

10:08:19 12.05.2022

Запустили комплексну послугу в Дії для внутрішньо переміщених осіб

Якщо через війну вам довелося покинути домівку та евакуюватися в більш безпечні регіони України, то ви можете отримати в Дії за кілька кліків статус ВПО та виплату від держави — для себе та своїх дітей.

17:21:48 19.04.2022