УВАГА!

Шановні мешканці Донецької та Луганської областей, якщо Ви чи Ваші близькі стали свідками (потерпілими) від злочинної діяльності окупаційних військ збройних сил російської федерації або підконтрольних їм терористичних організацій «л/днр» та бажаєте надати свідчення з приводу вказаних обставин просимо Вас звертатись через можливості мессенджерів «WhatsApp», «Viber», «Telegram» та «Signal»:

11:58:17 14.04.2022

УВАГА!!! Як отримати довідку про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи

Увага!!! Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 13 березня 2022 року № 269 "Про внесення змін до Порядку оформлення і видачі довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи" у період дії воєнного стану внутрішньо переміщена особа на територію Устинівської територіальної громади для отримання довідки може звернутися до центру надання адміністративних послуг (приміщення колишнього управління соціального захисту населення) за адресою вул. Ювілейна, 8, смт Устинівка. Графік роботи: понеділок - четвер 8:00 - 17:30; п’ятниця 8:00 - 16:30. Телефон для довідок - 0988050910

09:49:07 30.03.2022

УВАГА!!! Надання адміністративних послуг тимчасово призупинено!

Звертаємо увагу, що на період дії воєнного стану, встановленого Указом Президента України від 24 лютого 2022 року,  відповідно до вимог ст. 12 ЗУ "Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні", послуги з Декларування місця проживання/реєстрації місця проживання НЕ НАДАЮТЬСЯ.

10:09:54 14.03.2022

Сплатити комунальні послуги та передплатити газети — за кошти єПідтримки

Вакциновані українці віком від 60 років за гроші єПідтримки зможуть оплатити послуги ЖКГ, а українці від 14 років — передплатити друковані видання на Укрпошті. Крім того, тепер термін використання коштів — 9 місяців із дня зарахування, а не 4, як було раніше.

11:05:40 22.02.2022