Паспортні послуги на Гіді з державних послуг

Бажаєте обміняти старий паспорт на ID, оформити біометричний для виїзду за кордон або відновити у зв’язку з втратою? Гід з державних послуг підкаже, як це зробити, за який час та які документи із собою взяти.

15:39:25 25.01.2022

Найпопулярніші послуги ДРАЦС на Гіді

Отримати адміністративні послуги у сфері державної реєстрації актів цивільного стану можна у відділі державної реєстрації актів цивільного стану або ЦНАП.

08:46:31 25.01.2022

єПідтримка в Дії: з 24 січня українці віком від 60 років зможуть купувати ліки в аптеках за 1000 грн від держави

19 січня Уряд ухвалив зміни в постанову щодо програми єПідтримка. З 24 січня на гроші єПідтримки українці від 60 років зможуть купити ліки. Про це стало відомо під час спільного брифінгу Мінцифри та Мінекономіки.

09:23:50 20.01.2022

Щодо належної підготовки документів у сфері державної реєстрації

Окрім загальних критеріїв належного оформлення документів, що подаються для проведення реєстраційних дій в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (далі - ЄДР), профільним законодавством, а саме статтею 15 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб фізичних осіб-підприємців та громадських формувань» (далі - Закон), встановлено цілу низку спеціальних вимог.

16:20:16 12.01.2022

Що змінилося у реєстрації права власності на індивідуальні житлові, садові, дачні будинки, які збудовані до 5 серпня 1992 року

Звертаємо увагу, що зміни до Порядку державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, які набрали чинності з 25 листопада не змінюють загальних засад державної реєстрації права власності на індивідуальні (садибні) житлові будинки, садові, дачні будинки, господарські (присадибні) будівлі і споруди, прибудови до них, що були закінчені будівництвом до 5 серпня 1992 р.

16:10:46 12.01.2022