Держпродспоживслужба

ПРАВО СУБ’ЄКТІВ НАСІННИЦТВА ТА РОЗСАДНИЦТВА НА ПЕРЕВАГУ ПРИ РОЗТАШУВАННІ НАСІННЄВИХ ПОСІВІВ ПЕРЕХРЕСНОЗАПИЛЬНИХ КУЛЬТУР

Для отримання насіння з високими сортовими якостями при вирощуванні перехреснозапильних культур (тритикале, жита, гречки, кукурудзи, сорго зернового, цукрового та віничного, соняшнику, ріпаку, гірчиці, редьки олійної, суріпиці, рицини, рижію, маку олійного, бобів, вики озимої, люпину, багаторічних бобових та злакових трав, буркуну, серадели, суданської трави, могару та інших) необхідно дотримуватися норм просторової ізоляції, щоб захистити посіви від запилення іншими видами, сортами та гібридами цих сільськогосподарських культур.

16:54:59 16.02.2022

ПАМ'ЯТКА: ПТАШИНИЙ ГРИП І ЙОГО ПРОФІЛАКТИКА

ГРИП ПТИЦІ – високо контагіозне захворювання, що характеризується пригніченням, септицемією, ураженням органів дихання та системи травлення. До грипу сприятливі кури, качки, індики, цесарки, перепели, фазани, горобці, лебеді, чайки.

15:08:48 14.12.2021