Держпродспоживслужба

Вимоги до використання пестицидів та агрохімікатів

Пестициди – це токсичні речовини, їх сполуки або суміші речовин хімічного чи біологічного походження, призначені для знищення, регуляції та припинення розвитку шкідливих організмів, внаслідок діяльності яких вражаються рослини, тварини, люди і завдається шкоди матеріальним цінностям, а також гризунів, бур'янів, деревної, чагарникової рослинності.

12:00:33 13.03.2023

Облаштування колодязів: санітарні вимоги

Значна частина населення Кропивницького району користується питною водою з колодязів. Вимоги до обладнання колодязів, їх утримання та  якості води з колодязів є особливо актуальними після паводків, коли якість води в колодязях може погіршуватися.

13:05:44 10.03.2023

Увага - лептоспіроз!

Кропивницьке районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області повідомляє, що в області щорічно реєструються випадки захворювань людей на лептоспіроз, в тому числі летальні.

13:13:29 27.02.2023

ВЕСНЯНІЙ ПОСІВНІЙ В 2023 РОЦІ БУТИ

Незважаючи на всі складнощі воєнного стану, аграріям Кіровоградщини вдалося у 2022 році зібрати 4 млн тонн зернових. Також необхідно відзначити, що Кіровоградська область, за результатами валового збору сільськогосподарських культур, увійшла у трійку регіонів-лідерів.

10:50:17 27.02.2023