Держпродспоживслужба

КУРІННЯ КАЛЬЯНУ ВБИВАЄ! (ароматизатори)

"Безнікотинові" чи "безтютюнові" суміші для куріння кальянів також є НЕБЕЗПЕЧНИМИ, адже вони містять чадний газ та токсиканти, які мають таку ж біологічну активність, що й вироби на основі звичайного тютюну. Вдихати будь-які продукти згорання, хоч би й ароматизовані – згубно.

10:43:25 12.06.2023

Офіціантка Ксенія: Дякую, що не курите!

Працівники сфери громадського харчування часто змушені дихати шкідливим сигаретним димом та вторинними викидами від електронних пристроїв проти своєї волі.

10:41:59 12.06.2023

Лейкоз корів: чим небезпечний та що варто знати

Окрім здійснення всіх необхідних діагностично-профілактичних заходів, ветеринарні спеціалісти також проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу з власниками великої рогатої худоби (ВРХ) щодо небезпечних хвороб тварин та необхідності проведення досліджень.

09:42:51 17.05.2023

ВІСІМ ГОЛІВ СВИНЕЙ ЗАГИНУЛО В КРОПИВНИЦЬКОМУ РАЙОНІ ЧЕРЕЗ ЗАХВОРЮВАННЯ НА АФРИКАНСЬКУ ЧУМУ

До Держпродспоживслужби в Кіровоградській області надійшло повідомлення про загибель свиней на території приватного підприємства «Гарант» в с. Верблюжка Новгородківської селищної ради Кропивницького району. Спеціалісти Держпродспоживслужби терміново виїхали на місце загибелі тварин та провели епізоотичне розслідування.

11:11:13 11.05.2023

СКАЗ: ЩО ВАРТО ЗНАТИ І ЯК УБЕРЕГТИСЯ. Відповідальність за жорстоке поводження з тваринами.

Сказ — це гостре особливо небезпечне  вірусне захворювання  усіх теплокровних тварин і людини, спричинене нейротропним вірусом сказу. Характеризується розвитком своєрідного енцефаліту зі стрімким пошкодженням центральної нервової системи і завжди закінчується смертю.

10:10:50 09.05.2023