Відділ освіти сім’ї, молоді та спорту

Фотовиставка "Україна - це ми!"

З метою формування активної громадської позиції учнівської молоді та реалізації Концепції національно-патріотичного виховання в системі освіти України у січні 2023 року вихованці комунального закладу "Устинівський Будинок дитячої та юнацької творчості" Устинівської селищної ради взяли активну участь в організації та проведенні фотовиставки до Дня Соборності України "Україна - це ми!".

17:44:09 28.01.2023

Про підсумки обласного конкурсу дитячої та юнацької творчості «Славетні українці. Григорій Сковорода» (онлайн формат)

На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 року №889-р «Про затвердження плану заходів з підготовки та відзначення 300-річчя від дня народження Григорія Сковороди», наказу директора департаменту освіти і науки Кіровоградської обласної військової адміністрації від 21 листопада 2022 року №203-од «Про проведення обласного конкурсу дитячої та юнацької творчості «Славетні українці. Григорій Сковорода» з 28 листопада по 03 грудня 2022 року на базі комунального позашкільного навчального закладу «Кіровоградський обласний центр дитячої та юнацької творчості відбувався конкурс «Славетні українці. Григорій Сковорода».

08:00:37 25.01.2023

Заходи в закладах освіти до дня Соборності України

Щороку 22 січня в Україні відзначають День Соборності й згадують одразу дві важливі події в нашій історії: проголошення незалежності Української народної республіки у 1918 році та проголошення Акта Злуки Української народної республіки та Західноукраїнської народної республіки в 1919 році.

16:12:52 22.01.2023

З Днем Соборності, Україно!

День Соборності України – це свято, що відзначається щороку в Україні 22 січня. Це день проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки. З метою виховання любові до України, прищеплення юному поколінню почуття патріотизму і поваги до Батьківщини напередодні свята з вихованцями комунального закладу «Устинівський Будинок дитячої та юнацької творчості» проведено ланцюг заходів:

21:21:47 21.01.2023

Увага конкурс! «Охорона праці очима дітей» 2023рік

Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей» (далі – Конкурс) проводиться щорічно до Всесвітнього дня охорони праці – 28 квітня. Вперше Конкурс був організований у 2012 році та набув надзвичайної популярності серед школярів та їх батьків і вчителів. Щорічно на Конкурс подається до 10-12 тис. малюнків. Переможців у трьох вікових групах визначає спеціальне журі та нагороджує медалями, дипломами та цінними подарунками.

21:20:35 21.01.2023

Заміна вікон в закладах освіти

З початку повномасштабного вторгнення багато українців залишилися без домівок. В деяких закладах освіти нашої громади облаштовані місця компактного проживання внутрішньо переміщених осіб. Завдяки тісній співпраці Устинівської селищної ради з громадською організацією «Десяте квітня», у двох закладах дошкільної освіти громади, замінено 6 вікон на металопластикові. Заміна застарілих вікон допоможе знизити тепловитрати у зимовий період за рахунок раціонального і ефективного використання тепла, знизить показники шумоізоляції, поліпшить мікроклімат у закладах та покращить  естетичний вигляд будівель.

13:35:24 18.01.2023

Обласний етап Всеукраїнського конкурсу «Новорічна композиція»

З метою формування в учнів дбайливого ставлення до природи, як невичерпного джерела краси і творчого натхнення  комунальним закладом «Кіровоградський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» було проведено обласний етап Всеукраїнського конкурсу «Новорічна композиція».

10:06:33 31.12.2022

Новорічна казка для дітей

В передноворічні дні, 28 та 29 грудня 2022 року, в комунальному закладі «Устинівський Будинок дитячої та юнацької творчості» відбулося новорічне свято для обдарованих дітей та дітей пільгових категорій Устинівської громади.

17:47:37 29.12.2022