Відділ освіти сім’ї, молоді та спорту

До уваги майбутніх абітурієнтів

Лабораторія математичної освіти Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького ЗАПРОШУЄ вступників-2023 на безкоштовні щомісячні тури ТРЕНУВАЛЬНОГО НМТ з математики ОНЛАЙН. Дата тестування - друга субота місяця. Час тестування  з 11-00 до 12-00. Реєстрація завчасно НЕ проводиться. Анкетні дані учасник вносить у Гугл форму із завданнями.

10:25:33 15.02.2023

Зустріч для батьків майбутніх першокласників!

Устинівський ліцей Устинівської селищної ради запрошує батьків майбутніх першокласників (у тому числі сім’ї, які мають статус ВПО, проживають у смт Устинівка та мають дітей 2016-2017 років народження) 17.02.2023 року на День відкритих дверей - зустріч-знайомство із закладом, який буде проходити у актовій залі ліцею за адресою: смт Устинівка вул Ювілейна, 16.

10:19:26 15.02.2023

У 2023 році абітурієнти в Україні складатимуть національний мультипредметний тест – як альтернативу ЗНО

Для вступу на бакалаврський (магістерський – для медицини) рівень вищої освіти цьогоріч абітурієнтам потрібно буде пройти національний мультипредметний тест (НМТ). Минулого року вступникам було запропоновано скласти лише обов’язкові предмети. Цьогоріч інструмент оцінювання доопрацьовано.

09:07:48 15.02.2023

Нарада з директорами шкіл

13 лютого 2023 року заступник селищного голови Наталія Сівова, за участі начальника відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Устинівської селищної ради Ірини Кам’яної та начальника служби у справах дітей Аліни Басай провела нараду  з директорами закладів загальної середньої освіти, щодо актуальних питань в організації навчального процесу в умовах воєнного стану.

08:08:00 14.02.2023

Тиждень англійської мови

З 6 по 10 лютого 2023 року, згідно з планом роботи закладу, в Устинівському ліцеї Устинівської селищної ради проходив тиждень англійської мови. З учнями початкової школи під керівництвом вчителя Поліщук Анастасії Ярославівни проведено ряд заходів.

08:09:33 13.02.2023

Черговий тренінг по наданню першої психологічної допомоги

8 лютого 2023 року психологи міжнародної гуманітарної організації «Лікарі без кордонів» провели для працівників соціальної сфери громади та психологів психологічного хабу «Ти не один!» черговий  тренінг із циклу тренінгів на тему «Турбота про себе». Під час заходу було розглянуто такі важливі питання як:

10:16:24 09.02.2023

Працюємо! Допомагаємо! Переможемо!

Педагогічний колектив та вихованці комунального закладу «Устинівський Будинок дитячої та юнацької творчості» Устинівської селищної ради долучились до Марафону добрих справ, мета якого – підвищити культуру благодійності серед молодого покоління. Захід відбувався в межах глобального руху #ЩедрийВівторок.

10:15:17 09.02.2023

Фольклорно-етнографічний фестиваль «Від Різдва до Водохреща»

З метою розвитку українського аматорського мистецтва, відтворення популяризації та збереження народних звичаїв, свят традицій та обрядів, сприяння розширенню мистецько-художнього світогляду учасників, збагачення їх духовності з 07 грудня 2022 року по 20 січня 2023 року в Університеті Грінченка відбувся фольклорно-етнографічний онлайн фестиваль «Від Різдва до Водохреща». Фестиваль проводився у двох категоріях: «Професіонали» та «Аматори». До участі у фольклорно-етнографічному фестивалі зареєструвалося 367 заявок з усіх областей України.

09:20:34 07.02.2023