Відділ соціального захисту та охорони здоров‘я населення

Відділ соціального захисту і праці Устинівської селищної ради роз'яснює нові правила призначення і нарахування субсидій.

Нові правила призначення і нарахування субсидій викликають багато запитань у існуючих та потенційних отримувачів. Міністерство соціальної політики України відібрало питання, що найчастіше зустрічаються, і підготувало вичерпні відповіді.

11:35:26 28.05.2021

Проведено семінар за участю діловодів

11 травня 2021 року, начальник  відділу соціального захисту і праці Устинівської селищної ради Віта Синяк провела семінар за участю діловодів селищної ради, де проінформувала присутніх про те, що згідно із Постановою КМУ від 14 квітня 2021 року № 420 внесено зміни до Порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 року № 848.

12:58:54 11.05.2021

Про призначення житлових субсидій на неопалювальний період 2021 року: подання нових заяви та декларації - обов’язкове для всіх одержувачів субсидій!

13. 04. 2021 до Порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 21. 10. 1995 № 848, внесено зміни.

12:56:13 06.05.2021

Проведено виїзний прийом громадян у Криничному

08 квітня 2021 року  в селі Криничне відбувся виїзний прийом громадян начальником та спеціалістами відділу соціального захисту і праці Устинівської селищної ради.  На зустріч   прийшли жителі села, яких турбують питання соціальної підтримки громадян. Зокрема, були порушені питання щодо нарахування та виплати субсидії на природній газ, поновлення документів для нарахування субсидії в неопалювальний період, про умови та порядок призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям та інші. На всі питання начальником відділу та спеціалістами надано обгрунтовані відповіді

11:10:52 12.04.2021

ДО УВАГИ ОТРИМУВАЧІВ ДЕРЖАВНИХ СОЦІАЛЬНИХ ДОПОМОГ, ПІЛЬГ ТА ЖИТЛОВИХ СУБСИДІЙ

Прийом документів на різні види соціальних допомог, пільг та житлових субсидій проводиться спеціалістами відділу соціального захисту і праці Устинівської селищної ради за адресою: смт. Устинівка, вул. Ювілейна, 8 (управління соцзахисту), а також діловодами на територіях у колишніх сільських радах.

15:12:20 01.02.2021