Відділ соціального захисту та охорони здоров‘я населення

Дитяче оздоровлення

25 липня 2021 року відділом соціального захисту та охорони здоров’я населення Устинівської селищної ради на ІІІ оздоровчу зміну до дитячого оздоровчого закладу “Бригантина”, що розташований в смт Новоархангельськ  Кіровоградської області  направлено на оздоровлення  2 дітей з багатодітної сім’ї.

17:09:58 26.07.2021

Відділ соціального захисту інформує

Відділом соціального захисту та охорони здоров’я населення Устинівської селищної ради  отримано доступ до інформаційної системи Єдиних та Державних реєстрів і сьогодні, 19 липня 2021 року, видано першу  довідку  з Державного реєстру речових прав на нерухомість для обрахунку соціальних послуг.

10:33:21 19.07.2021

Виїзний прийом громадян

16 липня 2021 року в селі Докучаєве відбувся виїзний прийом громадян начальником відділу соціального захисту та охорони здоров’я населення В.Л.Синяк та спеціалістом відділу Н.В.Рошик. На зустріч прийшли жителі села, яких турбують проблеми соціальної підтримки.

13:46:06 16.07.2021

Дитяче оздоровлення

15 липня 2021 року на VІ оздоровчо-тематичну зміну  до державного підприємства “Український дитячий центр “Молода гвардія” (м. Одеса)  буде направлено відділом соціального захисту та охорони здоров’я  населення Устинівської селищної ради  2 дітей пільгових категорій, а саме дитина з малозабезпеченої сім’ї та одна дитина - відмінник у навчанні з частковою доплатою в розмірі 50%.

12:08:26 09.07.2021

Оздоровлення дітей пільгових категорій

22 червня 2021 року на ІІ оздоровчу зміну до дитячого оздоровчого закладу “Перлина Чорномор’я”, що розташований смт Сергіївка Одеської області, відділом соціального захисту і праці Устинівської селищної ради направлено 3 дітей ( дві дитини з багатодітної сім’ї, одна дитина з малозабезпеченої сім’ї та дитина,  яка  має категорію дитина особа з інвалідністю). Путівки придбано за рахунок коштів обласного бюджету для дітей, які потребують особливої уваги та підтримки.

13:51:15 22.06.2021

Роз’яснення щодо подання заяви про призначення та надання житлової субсидії

Відділ соціального захисту і праці Устинівської селищної ради  на виконання листа  Міністерства соціальної політики  України від 08.06.2021 № 10221/0/2-21/56 просить розмістити  на веб-сайті селищної ради зразки Заяви про призначення  та надання житлової субсидії та Декларації про доходи і витрати осіб, які звернулись за призначенням житлової субсидії за новими формами, які додаються.

15:05:27 18.06.2021

Дитячі оздоровчі заклади приймають перших відпочиваючих

10 червня 2021 року на першу оздоровчу зміну до дитячого оздоровчого закладу “Бригантина”, що розташований в смт Новоархангельськ,  направлено 150 дітей Кіровоградської області: у тому числі 2 дітей з багатодітної сім’ї  учасника бойових дій АТОООС,  які   направлені відділом соціального захисту і праці Устинівської селищної ради.

14:03:56 11.06.2021

Проведено виїзний прийом громадян

09 червня  2021 року  в селі Новоігорівка відбувся виїзний прийом громадян начальником та спеціалістами відділу соціального захисту і праці Устинівської селищної ради.  На зустріч  прийшли жителі села, яких турбують питання соціальної підтримки. Зокрема, були порушені питання щодо нарахування та виплати субсидії на природній газ, поновлення документів для нарахування субсидії в неопалювальний період, про умови та порядок призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям та інші.

09:35:46 10.06.2021

Робоча зустріч із головами громадських організацій

14:13:24 28.05.2021