Відділ соціального захисту та охорони здоров‘я населення

14 грудня - День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

14 грудня наша країна відзначає День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Указ № 945 про установу цієї пам’ятної дати підписаний Президентом 10 листопада 2006 року.

08:00:37 14.12.2021

Конкурс на кращу соціальну ініціативу «Будуємо країну без барєрів разом!»

На виконання Плану заходів на 2021 і 2022 роки з реалізації Національної стратегії із створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 04.08.2021 № 883-р, Міністерство соціальної політики оголошує проведення конкурсу на кращий соціальний проект / ініціативу.

16:06:13 10.12.2021

Про стан щеплення населення громади

Комунальне некомерційне підприємство «Устинівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Устинівської селищної ради  інформує, що  станом на  02.12.2021 р. кількість щепленого населення від гострої респіраторної хвороби COVID-19 становить :

16:54:53 02.12.2021

Всесвітній день боротьби зі СНІДом

Однією з найнебезпечніших хвороб світу є епідемія ВІЛ/СНІДу. У 1988 році Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ) оголосила день 1 грудня Всесвітнім днем боротьби зі СНІДом. Це пов’язано з тим, що синдром набутого імунодефіциту (СНІД) набув масштабів пандемії. В даний час понад 41 мільйон людей живуть, будучи інфіковані ВІЛ/СНІДом. Найбільше від розповсюдження цього небезпечного захворювання в Європейському Союзі і країнах, що межують з ним, страждає молодь. В усьому світі в цей день говорять про СНІД, про те, яку загрозу існуванню людству несе глобальна епідемія.

08:00:16 01.12.2021