Відділ соціального захисту та охорони здоров‘я населення

До уваги внутрішньо переміщених осіб, які зареєстровані на території Устинівської селищної територіальної громади!

29 та 30 серпня 2022 року на території Устинівської селищної ради працюватимуть представники партнерської організації «Право на захист», які будуть проводити реєстрацію переміщених осіб у спеціально захищеній базі, для надання багатоцільової грошової допомоги УВКБООН.

15:58:31 26.08.2022

Зустрічає 100-річний ювілей

Сто років для світу – це маленька крапля у просторі часу, сто років для людини – майже вічність.

15:48:37 28.07.2022

Грошова допомога від програм ООН

Згідно Постанови КМУ України від 05.04.2022р.№ 405 Про реалізацію спільно з Міжнародним надзвичайним фондом допомоги дітям при ООН(ЮНІСЕФ) проекту щодо додаткових заходів соціальальної підтримки найбільш вразливих категорій населення.

16:40:36 16.06.2022

Зведений перелік типових питань, що надходять від громадян з тимчасово окупованих територій України та внутрішньо переміщених осіб, а також відповіді на них (підготовлено на основі узагальнених даних від міністерств)

13:19:34 16.06.2022

14 червня – Всесвітній день донора крові

У 2004 році світове суспільство, визнаючи неоцінений дар людей, які добровільно і безкоштовно дають свою кров для збереження здоров’я, або й самого життя, інших людей, заснувало і відзначило  Всесвітній День донора.

07:58:37 14.06.2022

Грошова допомога від програм ООН

Згідно Постанови КМУ України від 05.04.2022р.№ 405 "Про реалізацію спільно з Міжнародним надзвичайним фондом допомоги дітям при ООН(ЮНІСЕФ) проекту щодо додаткових  заходів соціальної підтримки найбільш вразливих категорій населення" в Україні реалізовується проект, відповідно до якого деякі категорії сімей, в тому числі і внутрішньо переміщенні, можуть отримати грошову допомогу.

15:40:37 13.06.2022