ВАЖЛИВО!

Спрощено засвідчення форс-мажорних обставин

15:47 04.03.2022

УВАГА ПІДПРИЄМЦІ! ВАЖЛИВО!

Для окремих сільгоспвиробників та виробників продуктів харчування ввели безумовну реєстрацію ПН та РК.

15:46 04.03.2022

ДПС інформує

Щодо дії ліцензій ДПС повідомляє, що з урахуванням положень пп. 112.8.9 п. 112.8 ст. 112 ПК України протягом дії форс-мажорних обставин (обставин непереборної сили) ДПС не будуть застосовуватись штрафні санкції за порушення законодавства щодо здійснення безліцензійної діяльності та не вживатимуться заходи щодо анулювання ліцензії (вважатимуться діючими), по яких під час настання таких форс-мажорних обставин (обставин непереборної сили), засвідчених ТПП України не сплачено черговий платіж за ліцензію та/або закінчився термін дії ліцензії на право:

15:45 04.03.2022

Щодо сплати акцизного податку з пального відчуженого або вилученого на потреби Збройних сил України

Згідно з нормами Податкового кодексу (підпункт а) пункту 216.3 статті 216 у платників податків не виникає податкових зобов’язань з акцизного податку у разі документального підтвердження, що відповідний підакцизний товар (продукцію) відчужено або вилучено на потреби збройних сил України. Відповідно до чинного законодавства України, у разі введення на території України або в окремих її місцевостях режиму воєнного стану, військове командування разом із військовими адміністраціями (у разі їх утворення) можуть відчужувати або вилучати майно, що перебуває у державній, приватній або комунальній власності (Закон України «Про передачу, примусове відчуження або вилучення майна в умовах правового режиму воєнного чи надзвичайного стану»). Враховуючи зазначене, протягом дії воєнного стану пальне, що перебувало у державній, приватній або комунальній власності, відчужене або вилучене як і майно юридичних та фізичних осіб для потреб держави в умовах правового режиму воєнного стану на потреби Збройних сил України та оборони України, вважається втраченим унаслідок форс-мажорних обставин у разі якщо відшкодування його вартості не здійснено, та у такому випадку таке відчуження не є реалізацією пального.

ВАЖЛИВО! ПІДПРИЄМЦЯМ!

Повідомлення щодо призупинення документальних, камеральних та фактичних перевірок!

Шановні жителі громади!

Дякуючи Збройним Силам України, загонам тероборони та вашій пильності і небайдужості ситуація на території громади контрольована.

10:58 04.03.2022