Згуртовуємо зусилля перед лицем ворога!

На період дії воєнного стану Національний банк України докладає всіх зусиль для того, щоб система електронних платежів працювала у звичайному режимі. Банківська система та розрахунки карткою працюють. Закликаємо магазини, АЗС, аптеки доєднатися до фінансової оборони: для цього потрібно приймати розрахунки карткою.

13:41 02.03.2022

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ГРОМАДИ!

У разі обстрілу для захисту власного життя використовуйте рекомендації даної пам’ятки.

09:33 02.03.2022

Жителі Устинівської громади!

Хто може та готовий прийняти у себе вдома для проживання біженців з різних регіонів України – прохання зателефонувати на «гарячу лінію» Устинівського селищного голови за номером 0983291306. style="width: 2px; height: 1px;" />

08:35 02.03.2022

Шановні водії Устинівської громади!

Заборонено пересування по Устинівській громаді будь яким видом транспорту по польових дорогах. Рухайтесь лише дорогами з твердим покриттям (асфальтованими, головними шляхами).

17:38 28.02.2022

УВАГА!

Проти українців почалася фішингова атака!  На електронні адреси громадян надходять листи з прикріпленими файлами невизначеного характеру. Не виключено розсилки подібних повідомлень в месенджери. Ворожі сили мають на меті отримати доступ до електронних пристроїв українців для збору великого масиву інформації.

15:03 28.02.2022