СИГНАЛИ ОПОВІЩЕННЯ ТА ДІЇ НАСЕЛЕННЯ

Головний спосіб оповіщення населення про дії на випадок виникнення надзвичайних ситуацій – це передача повідомлення через мережу провідного мовлення (приватні будинки, квартири і зовнішні гучномовці), а також через мережі радіомовних станцій і телебачення, з автомобілів, оснащених гучномовцями. Для привернення уваги населення в екстремальних випадках перед передачею інформації вмикаються сирени та інші сигнальні засоби.

16:46 24.02.2022

УВАГА ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ!

Шановні мешканці громади! Якщо ви помічаєте людей у військовий формі не Збройних Сил України, людей у цивільному одязі зі зброєю чи інших підозрілих осіб з помітками червоного кольору на одязі – повідомляйте Національну поліцію за номером 102 та на гарячу лінію голови Кіровоградської ОДА: 0800 500 238. Будемо оперативно реагувати на ваші звернення разом з СБУ та ЗСУ

16:21 24.02.2022

Прийнято закон, за яким 10% коштів від продажу земель комунальної власності вилучатимуться до держбюджету

Верховна Рада України прийняла Закон України "Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо зарахування акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі тютюнових виробів", який доповнює джерела доходів Державного та місцевого бюджетів доходами від продажу земель сільськогосподарського призначення.

10:09 21.02.2022

Двадцять перша сесія селищної ради

Селищний голова Ігор Пеньков 16 лютого провів позачергову двадцять першу сесію  селищної ради восьмого скликання. У пленарному засіданні взяли участь 14 депутатів із 22, старости старостинських округів, керівники структурних підрозділів селищної ради.

10:39 17.02.2022

Пам’яті загиблого воїна

Сім років тому, 16 лютого 2015 року, забезпечуючи вихід української колони з пораненими та загиблими бійцями з-під Дебальцевого, загинув наш земляк, житель  Докучаєвого Віталій Федитник. 24 березня 2015 року похований у м. Кропивницькому на Алеї Слави.

17:12 16.02.2022

Шановні учасники бойових дій, воїни-інтернаціоналісти!

Тридцять три роки тому, 15 лютого 1989 року останній солдат  перетнув афгансько-узбецький кордон біля містечка Термез. Відтоді ця дата увійшла в новітню історію як День вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

14:41 15.02.2022

до уваги депутатів селищної ради

16:09 08.02.2022