Проведено прийом громадян

6 жовтня селищний голова Ігор Пеньков провів особистий прийом громадян. Звернення мешканців територіальної громади  стосувалися питань   працевлаштування,  оформлення пенсії, надання  земельних ділянок громадянам.

08:32 07.10.2021

До уваги  ПЕРЕВІЗНИКІВ!

До уваги ПЕРЕВІЗНИКІВ!

Відповідно до статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування» та з метою поліпшення автомобільних перевезень Устинівська селищна рада запрошує бажаючих здійснювати перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування  в режимі  маршрутного таксі в межах Устинівської селищної територіальної громади.

08:20 07.10.2021

Чим ризикують невакциновані українці?

На другому році пандемії коронавірусу статистика залишається невтішною. Міністерство охорони здоров’я звітує про більш як 11 тисяч нових випадків COVID-19 за добу. Лікарні знову заповнилися хворими, і під потреби ковідних пацієнтів віддають інші відділення. Медики б’ють на сполох, адже практично всі госпіталізовані не мають щеплення. Розповідаємо, чим страшний коронавірус для невакцинованих українців.

21:03 06.10.2021

Семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України

05 жовтня 2021 в  Устинівській районній філії Кіровоградського обласного центру зайнятості  відбувся семінар з орієнтації  на службу  в Збройних  Силах  України  за участі    інспектора  відділення рекрутингу та комплектування Устинівського районного територіального  центру комплектування  та соціальної підтримки О.Манастирського та головного  сержанта в/ч А0224 О.Мерзлова.

15:47 05.10.2021

Оголошення про виїзний прийом громадян

06 жовтня 2021 року в приміщені Устинівської селищної ради  в кабінеті селищного голови з 9.00 до 12.00 год.  буде проведений виїзний особистий прийом громадян головою Кіровоградської обласної ради Сергієм Шульгою

09:51 05.10.2021

СВЯТО ОСВІТЯН ГРОМАДИ

Кожного року в першу неділю жовтня в Україні відзначають День працівників освіти.

17:39 01.10.2021