Новорічні солодощі для дітей

Новорічні свята – це зимова казка, яку чекають усі, але особливо бажана вона для дітей, які вірять в дива та чекають на їх здійснення.

14:03 31.12.2021

Дякуємо за турботу

Сьогодні Устинівський заклад дошкільної освіти отримав від директора ПП «Агрофірма Криничуватська», депутата селищної ради А.А. Петренка новорічний подарунок – новенький генератор.

14:00 23.12.2021

Вдячні за щедрість душі

Напередодні новорічних та різдвяних свят вихованці закладів дошкільної освіти, учні загальноосвітніх шкіл отримали новорічні подарунки від Устинівської селищної ради. Але дарувати дітям подарунки, мабуть, найприємніша місія, тому до цієї події долучилися також сільгосптоваровиробники, підприємці, депутати селищної ради, фермери .

13:57 23.12.2021

Дев'ятнадцята сесія селищної ради

22 грудня селищний голова Ігор Пеньков провів чергову дев’ятнадцяту сесію  Устинівської селищної ради восьмого скликання. У пленарному засіданні взяли участь 18  депутатів із 22, а також старости старостинських округів, керівники структурних підрозділів селищної ради.

11:43 23.12.2021

Подарунки дітям до Дня Святого Миколая

У переддень радісного свята – Дня Святого Миколая селищний голова Ігор Пеньков, заступник селищного голови Наталія Сівова, секретар селищної ради Любов Омельченко та старости старостинських округів відвідали та вручили новорічні подарунки дітям пільгових категорій.

11:37 20.12.2021

Вісімнадцята сесія селищної ради

15 грудня селищний голова Ігор Пеньков провів позачергову вісімнадцяту сесію  селищної ради восьмого скликання. У пленарному засіданні взяли участь 16  депутатів із 22. На сесії були присутні старости старостинських округів, керівники структурних підрозділів селищної ради, помічник депутата Кіровоградської обласної ради Валерія Міщенка Вікторія Олійник.

11:01 16.12.2021

до уваги депутатів селищної ради

10:28 16.12.2021

до уваги депутатів селищної ради

11:39 13.12.2021

Сімнадцята сесія селищної ради

8 грудня селищний голова Ігор Пеньков провів позачергову сімнадцяту сесію Устинівської селищної ради восьмого скликання. У пленарному засіданні взяли участь 17 депутатів із 22.

09:54 09.12.2021