День пам’яті Героїв Крут

29 січня Україна вшановує пам’ять Героїв битви під Крутами. Крути – одна з трагічних і водночас легендарних сторінок в історії українських визвольного руху 1917-1921 років.

13:28 28.01.2022

Двадцята сесія селищної ради

27 січня селищний голова Ігор Пеньков провів чергову двадцяту сесію  селищної ради восьмого скликання. У пленарному засіданні взяли участь 17  депутатів із 22

11:00 28.01.2022

Премія Кабінету Міністрів за особливі досягнення молоді у розбудові України

Міністерство молоді та спорту України інформує про початок прийому пропозицій щодо присудження Премії Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України, що сприяють розвитку молодіжних ініціатив на місцевому рівні (далі – Премія).

10:15 28.01.2022

Конкурс «Жінка року»

Устинівська селищна рада оголошує про прийом заяв на участь у започаткованому щорічному конкурсі «Жінка року».

15:46 21.01.2022

Селищний голова провів особистий прийом громадян в Устинівській селищній раді

19 січня 2022 року селищний голова Ігор Пеньков  провів особистий прийом громадян.  До очільника громади за допомогою у вирішенні проблемних питань звернулись 5 громадян з різних населених пунктів територіальної громади.

13:28 19.01.2022

Другий Святвечір

Щорічно українці відзначають Другий Святий вечір, який ще називається Голодною кутею. Це свято припадає на переддень Водохреща – 18 січня. В цей  день діти закінчують ходити щедрувати.

18:43 18.01.2022

до уваги депутатів селищної ради

08:30 17.01.2022

Нарада з директорами шкіл

Сьогодні заступник селищного голови Наталія Сівова, за участі начальника відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту селищної ради Ірини Кам’яної та начальника Устинівського відділу Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області Олега Сиси, провела нараду з директорами загальноосвітніх навчальних закладів.

14:07 14.01.2022