Збір продуктів харчування

Устинівська селищна рада проводить збір продуктів харчування довготривалого зберігання, в т.ч. крупи, олія, овочі, макаронні вироби, печиво, чай, кава, цукор, засоби гігієни та інше.

11:29 26.02.2022

Шановні жителі громади!

З метою збереження  вашого життя і здоров’я – у разі, якщо ви чуєте гул авіаційного транспорту, вибухи чи будь-які інші сторонні звуки закликаємо, не чекаючи сирени чи іншого сповіщувального сигналу негайно ховатися у погреби, підвали або інші заглиблені приміщення.

10:23 26.02.2022

Шановні земляки-устинівчани!

У зв’язку з воєнними діями на території України Устинівська селищна рада працює без вихідних, 24/7 та вживає всі необхідні заходи для забезпечення безпеки жителів нашої громади:

10:21 26.02.2022

Увага! На українських дорогах фіксують систему сигналів! Що робити, якщо помітили такий знак на дорозі?

СБУ повідомляє, що на українських дорогах фіксують систему сигналів, які використовують російські військові для координації вторгнення. Українців закликають повідомляти про них у поліцію чи СБУ, а також зафарбовувати.

10:17 26.02.2022

Шановні жителі громади!

Закликаємо всіх, хто має бойовий досвід  звернутися до Устинівської селищної ради для формування загонів територіальної оборони Устинівської  громади.

15:21 25.02.2022

Національний банк та банківська система України надалі працюють

Національний банк та банківська система України надалі працюють! Банки продовжують забезпечувати роботу відділень в безперебійному режимі в умовах відсутності загрози життю та здоров’ю населення.

14:06 25.02.2022

Увага!

Проти українців почалася фішингова атака! На електронні адреси громадян надходять листи з прикріпленими файлами невизначеного характеру. Не виключено розсилки подібних повідомлень в месенджери. Ворожі сили мають на меті отримати доступ до електронних пристроїв українців для збору великого масиву інформації!

14:00 25.02.2022