Публічна інформація

«Школа майбутнього пенсіонера»: безробітних мешканців Устинівської громади інформували про пенсійне забезпечення

У рамках проєкту «Школи майбутнього пенсіонера» незайняті трудовою діяльністю громадяни, які відвідують Устинівську районну філію Кіровоградського обласного центру зайнятості з метою пошуку роботи, мали можливість отримати консультації та практичну допомогу з питань пенсійного забезпечення.

16:08:23 22.09.2021

Щодо змін до нормативно-правових актів з питань застосування РРО/ПРРО

Наказ Міністерства фінансів України від 26.07.2021 № 427 «Про затвердження Змін до деяких нормативно-правових актів Міністерства фінансів України з питання застосування реєстраторів розрахункових операцій та/або програмних реєстраторів розрахункових операцій», який Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 07 вересня 2021 р. за № 1171/36793, набере чинності 17.09.2021 року, в момент офіційної публікації.

15:58:14 20.09.2021

Чи зараховується стаж студентам?

До 1 січня 2004 року згідно зі ст. 56 Закону України “Про пенсійне забезпечення” до стажу роботи зараховується навчання у вищих і середніх спеціальних навчальних закладах, в училищах і на курсах з підготовки кадрів, підвищення кваліфікації та перекваліфікації, в аспірантурі, докторантурі і клінічній ординатурі, за умови навчання за денною формою навчання.

14:57:29 15.09.2021

Чи повинні cуб'єкти господарювання при наданні побутових послуг використовувати РРО/ПРРО?

Постановою Кабінету Міністрів України від 23 серпня 2000 р. №1336 Про забезпечення реалізації статті 10 Закону України "Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг" затверджений Перелік окремих форм та умов проведення діяльності у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, яким дозволено проводити розрахункові операції без застосування реєстраторів розрахункових операцій та/або програмних реєстраторів розрахункових операцій з використанням розрахункових книжок та книг обліку розрахункових операцій (далі – Перелік №1336).

14:26:22 15.09.2021

Базу знань ДПС доповнено новою тематикою «Збір з одноразового (спеціального) добровільного декларування»

У ДПС для формування, обміну та управління податковими знаннями функціонує База знань, яка на сьогодні містить понад 11 тисяч відповідей на запитання, які структуровані за напрямками щодо застосування норм податкового законодавства, єдиного внеску та іншого законодавства, контроль за дотриманням якого покладено на ДПС.

14:23:19 15.09.2021

Активи, які перевищують передбачені законом норми, можна декларувати

Одноразове (спеціальне) добровільне декларування триватиме рік і тому є час розібратися з питаннями, які виникають у громадян. Процедура подання декларацій стосується не всіх платників податків. Хто може подавати декларації розповів виданню «Цензор.НЕТ» в. о. Голови Державної податкової служби України Євген Олейніков.

14:22:15 15.09.2021

ТОП-5 фактів про Реєстр застрахованих осіб

Більшість громадян хоч раз у житті чули про Реєстр застрахованих осіб (далі – Реєстр). А для тих, хто ще нічого не знає про цей потужний ресурс, пропонуємо ознайомитися з основними фактами. Отже…

13:17:35 09.09.2021

Співпраця служби зайнятості з підприємцями – ефективний шлях підвищення рівня зайнятості

Уже традиційно у першу неділю вересня, згідно з Указом Президента України, у нашій державі відзначається День підприємця. У  цей день  ми вітаємо енергійних, ініціативних людей, які зуміли організувати і успішно розвинути свою справу, людей, які не  тільки забезпечили роботою себе, але й інших, створивши нові робочі місця.

14:13:03 02.09.2021