Відділ освіти сім’ї, молоді та спорту

Зелені свята – свята Трійця

10 червня напередодні Трійці, або як кажуть здавна в народі, - зелених свят в комунальному закладі «Устинівський будинок дитячої та юнацької творчості» проведено виховний захід «Зелені свята – свята Трійця». Свято Трійці – одне з найбільших і найшанованіших після Великодня та Різдва. Воно вбирає в себе велику кількість традицій святкування.

22:12:35 10.06.2022

Дружба – це велика сила!

9 червня у всьому світі відзначають Міжнародний день друзів. В рамках акції «Літо – 2022. Разом до перемоги!» педагогічними працівниками комунального закладу «Устинівський будинок дитячої та юнацької творчості» та Устинівським закладом дошкільної освіти в центральному парку селища поведено інтерактивну захід «Дружба – це велика сила!».

22:05:09 10.06.2022

Нарада з директорами шкіл

Сьогодні заступник селищного голови Наталія Сівова, за участі начальника відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Устинівської селищної ради Ірини Кам’яної, провела нараду з директорами закладів загальної середньої освіти, на якій підведено підсумки 2021/2022 навчального року.

16:00:10 08.06.2022

Літо 2022: разом до Перемоги!

На виконання обласних та селищних заходів дитячої акції «Літо 2022: разом до Перемоги!», з метою організації змістовного дозвілля дітей в Устинівській громаді відбулись чергові розважальні та пізнавальні заходи.

19:21:50 07.06.2022

ПРОЩАВАЙ, САДОК ДИТЯЧИЙ!

Сьогодні 85 вихованців  Устинівської громади  життєрадісною пташкою випурхнули з гніздечка дошкільних навчальних закладів і відправились в щасливий шлях по країнах нових знань шкільного життя.

18:50:11 01.06.2022

Зустрічаймо літо активно-рухливими іграми на свіжому повітрі!

Щоб зробити цей час для дітей ще цікавішим 31 травня на території центрального парку працівниками КЗ" Устинівський будинк дитячої та юнацької творчості" та вихователями Устинівського закладу дошкільної освіти  було організовано та проведено різноманітні рухливі ігри зі скакалками та м'ячами, естафети, конкурси на швидкість, вправність і кмітливість.

17:35:21 31.05.2022

Територія щастя

31 травня 2022 року в комунальному закладі «Устинівський будинок дитячої та юнацької творчості» для дітей окремих соціальних категорій проведено захід, приурочений Міжнародному дню захисту дітей.

17:33:22 31.05.2022

Талановиті! Наполегливі! Успішні!

30 травня 2022 року в комунальному закладі «Устинівський будинок дитячої та юнацької творчості» проведено захід приурочений Міжнародному дню захисту дітей та підведенню підсумків роботи протягом навчального року. Заклад наповнився акордами веселих усмішок, голосів радості  і позитивних емоцій успіху. Протягом року плідна робота у гуртках  дала ряд мистецьких досягнень і перемог, успіху і задоволення від занять улюбленою справою.

11:32:02 31.05.2022

Пізнавально, цікаво, весело!

27 травня у центральному парку смт.Устинівка педагогічними працівниками Устинівського закладу дошкільної освіти та комунального закладу «Устинівський будинок дитячої та юнацької творчості» була проведена пізнавальна, музична розвага. Завдяки цікавому сюжету до заходу залучилися діти різних вікових груп та дітки, які є внутрішньо переміщеними особами. Дізналися багато фактів із життя черепах, відгадували загадки, виконували різні руханки під музичний супровід. Діти були спритними, кмітливими, і це було відзначено – учасники заходу отримали медалі. Розвага пройшла пізнавально, весело та  цікаво!

19:33:04 27.05.2022