Відділ освіти сім’ї, молоді та спорту

Літо-2022: разом до Перемоги!

Для того, аби діти мали можливість весело та з користю провести вільний час, опанувати нові знання і навички структурними підрозділами нашої громади підготовлено для них цікаву й насичено літню програму.

13:00:22 01.08.2022

Маленькі патріоти великої країни

З  нагоди Дня Української Державності в центральному парку селища комунальним закладом «Устинівський будинок дитячої та юнацької творчості» проведено квест-мандрівку «Маленькі патріоти великої країни».

08:29:49 29.07.2022

Дитяча акція триває!

Зважаючи на те, що літо 2022 року є особливим для дітей України, проведення заходів в рамках акції "Літо-2022: разом до Перемоги!" в закладах освіти та культури нашої громади мають на меті охоплення та залучення до змістовного дозвілля максимальної кількості дітей. Для них  організували змагання із різними конкурсами та естафетами на розвиток координації, швидкості та витривалості — це цікаве та змістовне дозвілля, що сприяє літньому оздоровленню.

13:56:40 26.07.2022

КОРИСТУЙТЕСЯ ДОСТОВІРНИМИ ДЖЕРЕЛАМИ

Як і в попередні роки, напередодні чи під час вступних випробувань соціальні мережі рясніють «сумнівними» дописами, зміст яких не відповідає дійсності, містить маніпуляції або зумисно викривлену інформацію.

17:04:59 21.07.2022

Оберіг Захиснику

В рамках акції «Літо – 2022: разом до Перемоги!» для вихованців гуртків, учнів філії «Устинівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів» та тимчасово переміщених діток комунальним закладом «Устинівський будинок дитячої та юнацької творчості» проведено майстер-клас «Оберіг Захиснику».

08:11:53 20.07.2022

Літо-2022: разом до Перемоги!

Інтелектуальні, пізнавальні та розвиваючі ігри – це чудовий спосіб організувати дозвілля дітей та зайняти їх корисною справою. Саме такий вид діяльності переважає в рамках акції «Літо-2022: разом до Перемоги!». Для дітей різного віку розроблено багато різноманітних завдань і вправ, які сприяють розвитку логічного та абстрактного мислення, уваги, пам’яті, кмітливості, фантазії, збагаченню словникового запасу. Діти розгадують загадки, кросворди, порівнюють та аналізують картинки, складають та відгадують слова та проводять час цікаво і корисно.

08:01:45 20.07.2022

Моя мала Батьківщина

В рамках дитячої акції «Літо-2022: разом до Перемоги!» Кіровоградським обласним центром еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді було організовано і проведено конкурс флористики та фітодизайну «Моя мала Батьківщина». В якому взяли участь 137 учнів, вихованців закладів загальної середньої та позашкільної освіти Кіровоградської та Київської областей.

17:15:15 12.07.2022

Літо -2022: разом до Перемоги!

В рамках акції «Літо -2022: разом до Перемоги!» в закладах та установах селищної ради продовжують відбуватись розважально-виховні та пізнавальні заходи. Розмаїття тематик запланованих дійств передбачали  різні формати їх проведення. Діти громади беруть активну участь у заходах.

08:21:01 12.07.2022