Відділ загальної та організаційної роботи

22 червня - День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни

Сьогодні, 22 червня 2022 року, працівники селищної ради та жителі Устинівської громади вшанували пам’ять співвітчизників, життя яких обірвала Друга світова війна хвилиною мовчання та покладанням квітів до пам’ятників та меморіалів, розташованих на території громади.

17:33:20 22.06.2022

Шановні жителі громади!

22 червня український народ вшановує пам’ять мільйонів співвітчизників, життя яких обірвала Друга світова війна.

07:57:18 22.06.2022

З ДНЕМ ЖУРНАЛІСТА!

Щиро вітаю колектив газети «Трудівник Устинівщини» з професійним святом – Днем журналіста.

07:56:25 06.06.2022

Нарада у селищного голови

02 червня 2022 року відбулася нарада під головуванням селищного голови за участю заступників та керівників структурних підрозділів Устинівської селищної ради.

17:04:08 02.06.2022

Нарада у селищного голови

26 травня 2022 року відбулася нарада під головуванням селищного голови за участю заступників та керівників структурних підрозділів  Устинівської селищної ради.

17:24:03 26.05.2022

З Днем Європи!

В Україні з 2003 року, у третю суботу травня, відзначається День Європи, як символ спільних цінностей, спільної історії всіх націй Європейського континенту. Цей день – чудовий привід вкотре засвідчити прагнення України жити в мирі та злагоді, будувати своє майбутнє в колі країн об’єднаної Європи.

07:58:43 21.05.2022

З днем вишиванки!

Всесвітній день вишиванки відзначається щороку в третій четвер травня. Саме свято запрошує кожного свідомого громадянина — одягнути вишиванку і в ній піти на роботу чи на навчання. Разом із тим, така дія має глибокий зміст, адже йдеться про вираження своєї національної та громадянської позиції, культурну освіченість та духовну свідомість. Це свято національної єдності, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння національного вишитого одягу та об’єднати українців.

07:57:34 19.05.2022

Оголошення про збір допомоги

Устинівською селищною радою проводиться збір допомоги  для облаштування місць розташування внутрішньо переміщених осіб. У зв’язку з цим маємо потребу у ліжках, матрацах, ковдрах, постільній білизні, засобах гігієни, побутовій хімії, посуду, продуктах харчування та інше.

15:59:37 03.05.2022