Відділ загальної та організаційної роботи

Повідомляйте про міжнародні злочини російської федерації на офіційний сайт Генпрокуратури

Офіс Генерального прокурора разом з українськими та міжнародними партнерами створив вебсайт для належного документування воєнних злочинів та злочинів проти людяності, скоєних російською армією в Україні.

11:38:13 29.04.2022

Чат-бот "Знайди рідних" допоможе знайти близьких, з якими втрачено зв'язок

В Україні запустили чат-бот для пошуку людей, з якими втрачено зв’язок під час війни - https://t.me/Family_Search_bot. Сервіс «Знайди рідних» дозволить знайти друзів та рідних, навіть, якщо вони зараз знаходяться закордоном.

10:45:25 04.04.2022

Олександр Слобожан: Агресор відповість за руйнування українських міст, селищ та сіл

Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан на каналі CNN розповів про ситуацію у місті Буча, де він перебував у перші дні військового російського вторгнення в Україну, - йдеться у повідомленні Кіровоградського РВ АМУ.

09:35:45 04.04.2022

Національний банк запустив сайт про роботу фінансової системи під час війни

31 березня Національний банк України презентував сайт «Фінансова оборона України», де розповідає про особливості надання фінансових послуг банками та небанківськими фінансовими установами під час війни. На сайті зібрані основні питання, які виникають зараз у споживачів фінансових послуг, та вичерпні відповіді на них від регулятора.

14:47:12 01.04.2022

19 лютого – День державного герба України

Як державний символ – Державний Герб України, тризуб був затверджений постановою Верховної Ради України №2137-XII від 19 лютого 1992 року. Це один із трьох державних символів нарівні з прапором і гімном.

16:01:03 18.02.2022