Відділ загальної та організаційної роботи

Селищний голова провів виїзний прийом громадян у Степанівці

16 червня 2021 року в селі Степанівка відбувся виїзний прийом громадян селищним головою І.О. Пеньковим. На зустріч з головою прийшли жителі села, яких турбують проблеми громади та можливі шляхи їх вирішення, зокрема, можливість працевлаштування жителів села, надання земельних ділянок, проведення культурно-масових заходів на території місцевої громади.

17:44:20 17.06.2021

Інформаційно – роз’яснювальна кампанія EUКраїна

В Україні діє всеукраїнська інформаційно – роз’яснювальна кампанія «EUКраїна», яка розповідає про базові європейські цінності, розкриває практичний зміст євроінтеграції і ті переваги та можливості, які з’являються у житті українців завдяки інтеграції нашої країни до ЄС.

11:15:38 15.06.2021

Оголошення про виїзний прийом громадян

16 червня 2021 року в с. Степанівка з 10.00 до 12.00 год. в адміністративній будівлі колишньої сільської ради буде проведений особистий прийом громадян головою Устинівської селищної ради Ігорем Олександровичем Пеньковим.

17:10:05 10.06.2021

Апаратна нарада у селищного голови

Сьогодні, 10 червня 2021 року, селищний голова провів апаратну нараду за участю заступників, секретаря селищної ради, керуючої справами (секретаря) виконавчого комітету, керівників відділів та секторів апарату та інших виконавчих органів селищної ради.

17:09:50 10.06.2021

СЕЛИЩНИМ ГОЛОВОЮ ПРОВЕДЕНО НАРАДУ

Сьогодні, 27 травня 2021 року, селищним головою проведено апаратну нараду за участю  заступників селищного голови, секретаря селищної ради,  керуючої справами (секретаря) виконавчого комітету селищної ради, керівників  відділів та секторів апарату та інших виконавчих органів селищної ради.

08:35:35 27.05.2021

ГАРЯЧА ЛІНІЯ

В Устинівській селищній раді працює пряма телефонна «гаряча» лінія селищного голови Пенькова Ігоря Олександровича.

13:23:06 26.05.2021

СЕЛИЩНИМ ГОЛОВОЮ ПРОВЕДЕНО НАРАДУ

Сьогодні, 20 травня 2021 року, селищним головою проведено апаратну нараду за участю  заступників селищного голови, секретаря селищної ради,  керуючої справами (секретаря) виконавчого комітету селищної ради, керівників  відділів та секторів апарату та інших виконавчих органів селищної ради.

10:27:35 20.05.2021

Привітали учасників війни

Напередодні свята Дня пам’яті та примирення і 76-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, 7 та 8 травня селищний голова Пеньков Ігор Олександрович, заступники селищного голови та старости сіл відвідали учасників Другої світової війни, привітали з наступаючим святом та вручили продуктові набори.

07:58:54 12.05.2021

Заступник селищного голови провів виїзний прийом громадян у Криничному

27 квітня 2021 року в селі Криничному відбувся виїзний прийом громадян заступником селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Сусідком Г.А.  На зустріч з заступником селищного голови прийшли жителі села, яких турбують проблеми громади та можливі шляхи їх вирішення. Зокрема, були порушені питання щодо оплати за харчування в дитячому садочку, проблема з поводженням з безпритульними тваринами на території села, стягнення аліментів на дітей. На всі питання заступник селищного голови надав обґрунтовані відповіді щодо їх вирішення.

17:12:28 27.04.2021

СЕЛИЩНИМ ГОЛОВОЮ ПРОВЕДЕНО НАРАДУ

Сьогодні, 22 квітня 2021 року,  селищним головою проведено апаратну нараду за участю  заступників селищного голови, секретаря селищної ради,  керуючої справами (секретаря) виконавчого комітету селищної ради, керівників  відділів та секторів апарату та інших виконавчих органів селищної ради.

11:15:09 22.04.2021