Відділ загальної та організаційної роботи

Нарада у селищного голови

01 лютого 2022 року відбулася нарада під головуванням селищного голови за участю заступників та старостів старостинських округів громади.

21:16:13 02.02.2022

День Соборності і Свободи України

22 січня відзначають День Соборності і Свободи України - день, який символізує єдність земель України. Це одне з найважливіших свят нашої країни, яке підкреслює, що ми всі - це один народ і ніякі рубежі не зможуть нас розділити. Це свято нагадує кожному з нас, що ми маємо починати з себе, що ми всі разом є ланками одного ланцюга на шляху до миру, взаємоповаги та дружби.

13:51:04 21.01.2022

Свято Водохреща в Устинівській громаді

З нагоди заключного різдвяного свята Хрещення Господнього (Богоявлення) на території Устинівської громади відбулися святкові Богослужіння та освячення води, яка в цей день набуває цілющої сили. Бажаючі скупатися в крижаній ополонці могли це зробити в спеціально облаштованих для цього місцях. Цим святом завершується новорічно-різдвяний цикл свят.

16:26:00 20.01.2022

Нарада у селищного голови

20 січня 2022 року відбулася нарада під головуванням селищного голови  за участю заступників та керівників відділів та секторів виконавчого комітету селищної ради та структурних підрозділів.

15:24:50 20.01.2022

Нарада з старостами та діловодами

12 січня заступник селищного голови Геннадій Сусідко провів нараду з старостами та діловодами старостинських округів Устинівської селищної ради. В ході наради  заслухали начальника відділу загальної та організаційної роботи  Ульянкіну С.В.  по питанню приведення номенклатури справ у відповідність до нормативних актів та підготовки і здачі статистичної звітності за формою 6 - сільрада. Заслухали начальника відділу соціального захисту та охорони здоров‘я населення Синяк В.Л., начальника відділу «Центр надання адміністративних послуг» Рябовол О.С., провідного спеціаліста відділу соціального захисту та охорони здоров‘я населення Ковальчук В.М. щодо видачі громадянам довідок та оформлення належним чином документів для отримання  різних видів соціальних допомог.

16:44:22 12.01.2022

Інформація щодо звернень громадян

Протягом 2021 року до Устинівської селищної ради  надійшло   109 звернень громадян,  в тому числі  через Кіровоградський  регіональний контактний центр - 24, урядову «гарячу лінію» - 32 та 18 колективних звернень.  Більша частина  питань, які порушені у зверненнях, вирішена позитивно, надано   роз’яснення згідно з чинним законодавством.

15:21:55 28.12.2021

Проєкт UNEW - час бути цифровою!

Програму UNEW створено задля реалізації ініціатив у сфері цифровізації та об'єднання спільноти жінок-лідерок.

11:22:57 15.12.2021

Проведено щотижневу нараду

25 листопада 2021 року під керівництвом селищного голови Ігоря Пенькова відбулася  щотижнева нарада за участю заступників селищного голови та  керівників структурних підрозділів селищної ради.

10:53:53 25.11.2021

Оголошення про виїзний прийом громадян

18 листопада 2021 року в с. Новоігорівка з 10:00 до 12:00 год в адміністративній будівлі колишньої сільської ради буде проводитись особистий прийом громадян заступником селищного голови Устинівської селищної ради Геннадієм Анатолійовичем Сусідком.

10:39:33 17.11.2021

Щодо закриття поштових відділень

В зв’язку з складною ситуацією щодо роботи поштових відділень, яка склалася на території нашої громади, працівниками Устинівської селищної ради було проведено роботу серед населення. Підготовлено колективні звернення від жителів сіл з підписами та направлено лист № 02-22/2077/1 від 08.09.2021р. з відповідними копіями підписів та звернень директору Кіровоградської дирекції АТ «УКРПОШТА» С.Протасову, в якому Устинівська селищна рада гарантувала співпрацю та підтримку Укрпошті в питанні недопущення закриття відділень по селах нашої громади.

17:07:37 11.11.2021