Сектор з надзвичайних ситуацій, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами

Перевірка торгівельних закладів щодо дотримання обмежувальних протиепідемічних заходів

На виконання рішення комісії з ТЕБ та НС від 21.04.2021 року №6, в зв’язку з продовженням Урядом режиму надзвичайної ситуації в країні до 30.06.2021 року та збільшенням фактів виявленя захворювань на гостру респіраторну хворобу COVID-19, робочою групою в складі працівників селищної ради, представників правоохоронних та контролюючих органів, було здійснено чергову перевірку торгівельних закладів в смт Устинівка щодо дотримання обмежувальних протиепідемічних заходів. Фактів порушень режиму дотримання обмежувальних заходів робочою групою не виявлено. Продавців та власників торгівельних об’єктів було черговий раз попереджено про кримінальну та адміністративну відповідальність за порушення санітарно-протиепідемічних правил і норм під час карантину.

13:37:11 22.04.2021

В Устинівській селищній раді 16 квітня 2021 року

В Устинівській селищній раді 16 квітня 2021 року о 09-00 год. відбулось засідання комісії з питань техногенно - екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, на якому головував заступник селищного голови – Сусідко Геннадій Анатолійович.

11:32:11 16.04.2021

Засідання комісії з питань техногенно - екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

В Устинівській селищній раді 12 квітня 2021 року о 16-00 год. відбулось засідання комісії з питань техногенно - екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, на якому головував селищний голова - Пеньков Ігор Олександрович.

10:09:29 13.04.2021

ПОСИЛЕННЯ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ТА ЗБІЛЬШЕННЯ ШТРАФІВ ЗА ПОРУШЕННЯ ПРАВИЛ ПОЖЕЖНОЇ БЕЗПЕКИ В ЕКОСИСТЕМАХ

Президент Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення захисту лісів, запобігання пожежам на землях лісового та водного фонду, на торфовищах та землях інших категорій» № 1259-ІХ, який парламент ухвалив 19 лютого 2021р.

14:27:05 08.04.2021

Відбулося засідання комісії ТЕБ та НС

В Устинівській селищній раді 06 квітня 2021 року о 14-00 год. відбулось засідання комісії з питань техногенно - екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, на якій головував селищний голова - Пеньков Ігор Олександрович.

16:16:18 07.04.2021