Сектор з надзвичайних ситуацій, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами

Попередження про небезпечні метеорологічні явища I рівня небезпечності 02.04.2021

Попередження про небезпечні метеорологічні явища I рівня небезпечності (НМЯ І) № 01/1/- В найближчу годину з утриманням до кінця дня 2 квітня по місту Кропивницький та місцями по Кіровоградській області очікується гроза, пориви вітру 15-20 м/с (І рівень небезпечності, жовтий)

13:59:57 02.04.2021

22 березня 2021 року відбулось засідання комісії з питань техногенно - екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

В Устинівській селищній раді 22 березня 2021 року о 14-00 год. відбулось засідання комісії з питань техногенно - екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, на якій головував селищний голова - Пеньков Ігор Олександрович.

16:35:30 22.03.2021

ОБЕРЕЖНО ТОНКИЙ ЛІД!

З приходом весняного потепління крига на водоймах стає слабкою, що в свою чергу несе небезпеку і підвищує ймовірність виникнення нещасних випадків. Незважаючи на існуючу потенційну небезпеку, рибалки-любителі продовжують облаштовуватись на річках та ставках, а дорослі та діти здійснювати прогулянки по льоду.

10:33:47 16.03.2021