Сектор з надзвичайних ситуацій, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами

ОГОЛОШЕННЯ

Устинівська селищна рада повідомляє, що 28 травня 2021 року з 9.00 год.  до  12.00 год. буде проводитися позапланова перевірка територіальної автоматизованої системи централізованого оповіщення Сигнал – ВО, з МПУ та ПЗПУ з подачею всіх команд апаратурою П-160.

14:46:20 26.05.2021

Засідання комісії з питань техногенно - екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

В Устинівській селищній раді 26 травня 2021 року о 09-00 год. відбулось засідання комісії з питань техногенно - екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, на якому головував селищний голова – Пеньков Ігор Олександрович.

13:33:41 26.05.2021

Попередження про небезпечні метеорологічні явища I рівня небезпечності 17 травня 2021 року

Вдень 17 травня по місту Кропивницький та по Кіровоградській області очікується гроза, по місту та місцями по області шквал 15-20 м/с, град, місцями по області  значний дощ  (І рівень небезпечності, жовтий).

10:13:45 17.05.2021