Сектор з надзвичайних ситуацій, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами

Рейд по перевірці дотримання карантинних обмежень.

10 листопада 2021 року робочою групою з перевірки  дотримання протиепідемічних заходів був проведений відповідний рейд в Новоігорівському  та Криничуватському старостинських округах. В ході рейду було перевірено заклади торгівлі на предмет дотримання протиепідемічних норм та заходів на період карантину, а саме  дотримання режиму носіння захисних масок, збереження соціальної дистанції та здійснення визначених заходів дезінфекції в закладах торгівлі. В ході перевірки було наголошено на обов’язковому використанні в місцях скупчення людей засобів індивідуального захисту (масок), дотриманні соціальної дистанції, застосування антисептиків та своєчасне проведення дезінфекції контактних поверхонь.  Шановні мешканці громади, закликаємо вас -  дотримуйтесь правил протиепідемічної безпеки: носіть засоби індивідуального захисту, частіше і ретельно мийте руки та дезінфікуйте їх, бережіть себе та своїх рідних.

15:04:38 11.11.2021

Карантинні обмеження

Устинівська селищна рада нагадує, що на території громади продовжують діяти карантинні обмеження відповідно до "жовтого" рівня епіднебезпеки просимо  Вас застосовувати засоби індивідуального захисту, зокрема респіратори або захисні маски, у тому числі виготовлені самостійно; дотримуватися фізичної дистанції не менше ніж 1,5 метра; уникати масового скупчення людей в громадських місцях.

11:36:17 03.11.2021

29 жовтня відбулось чергове засідання комісії ТЕБ та НС

29 жовтня відбулось чергове засідання комісії ТЕБ та НС, на яку була запрошена завідувач Устинівського лабораторного відділення Монатко Маргарита Вікторівна. В порядку денному розглядались питання щодо затвердження переліку об’єктів підвищеної небезпеки розташованих на території Устинівської селищної територіальної громади та щодо доцільності продовження осінніх канікул в навчальних закладах Устинівської громади у зв’язку з відсутністю газопостачання. За результатами голосування вирішили затвердити перелік об’єктів підвищеної небезпеки на території громади, рекомендувати начальнику відділу освіти продовжити канікули до 05.11.2021 року.

11:35:54 03.11.2021

Попередження про небезпечні метеорологічні явища 19.08.2021

18.08.2021 о 12.25 отримано штормове попередження: вночі та вдень 19 серпня по місту Кропивницький та по Кіровоградській області  очікується  гроза,  по  місту  та  місцями  по  області  град,  шквал 15-20  м/с.  Вночі  місцями  по  області  значний  дощ. Заступник начальника обласного центру з гідрометеорології В.Шабанов

14:16:49 18.08.2021