Відділ комунальної власності, містобудування та архітектури, житлово-комунального господарства, охорони навколишнього природного середовища та благоустрою

Благоустрій громади

Не дивлячись на затяжні квітневі дощі, мешканці громади знаходять час для проведення робіт з благоустрою та  впорядкування своїх територій.

15:45:55 17.04.2023

Засідання комісії з житлових питань

Сьогодні, 14 квітня 2023 року, відбулося засідання комісії з житлових питань при виконавчому комітету Устинівської селищної ради, яку провів заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Геннадій Сусідко.

13:33:58 14.04.2023

Щодо неприпустимості розкладання вогнищ та спалювання стерні, очерету та сухостою в зонах проходження повітряних ліній всіх класів напруги

Наразі внаслідок бойових дій з 24 лютого 2022 року в магістральних та міждержавних електричних мережах сталися масові відключення та пошкодження електроустановок об’єктів та електричних мереж напругою 220-750 кВ. Забезпечення споживачів України електричною енергією здійснюється в складних умовах воєнного часу.

14:46:52 29.03.2023

Благоустрій парку

24 березня 2023 року працівниками селищної ради та її структурних підрозділів разом з працівниками КП «Комунальник» упорядковано територію парку, газонів, квітників, розташованих біля адмінприміщення селищної ради.

11:28:45 27.03.2023

Шановні працівники житлово-комунального господарства і побутового обслуговування , щиро вітаю Вас з професійним святом!

Сьогодні важко уявити життя нашої громади без роботи цих служб. Від щоденної праці та професіоналізму працівників цієї сфери залежить затишок і комфорт наших домівок, чистота та ошатність вулиць, забезпечення нормальної життєдіяльності нашої громади.

09:42:38 19.03.2023

Благоустрій

Сьогодні, 17 березня 2023 року працівниками селищної ради та її структурних підрозділів, працівниками КП «Комунальник» проведено упорядкування клумб на центральній алеї та висаджено 200 кущів троянд, які придбані за кошти місцевого бюджету.

16:06:43 17.03.2023

Ремонт автомобільної дороги Т-12-10

В результаті неодноразових звернень Устинівської селищної ради до керівництва Кіровоградської обласної державної адміністрації та Служби автомобільних доріг в Кіровоградській області, філією «Долинський райавтодор» ДП «Кіровоградський облавтодор» на замовлення Служби автомобільних доріг в Кіровоградській області проведено ямковий ремонт автодороги Т-12-10 Устинівка - Долинська - Петрове - Жовті Води частина якої проходить по селищу Устинівка.

15:20:42 16.03.2023