Відділ комунальної власності, містобудування та архітектури, житлово-комунального господарства, охорони навколишнього природного середовища та благоустрою

Утримання вулично-дорожньої мережі Устинівської громади

Попри складний час, в умовах війни, нестачі паливо-мастильних та інших матеріалів Устинівська селищна рада продовжує роботи з благоустрою. Наприкінці 2022 року відповідно до Програми благоустрою населених пунктів Устинівської селищної ради на 2021 – 2025 роки з метою утримання в належному стані доріг, які не мають твердого покриття та таких, які потребують відновлення проїзної здатності за кошти бюджету громади виконані роботи по підсипанню доріг:

11:34:41 03.01.2023

22 грудня- День енергетика

Сьогодні своє професійне свято відзначають енергетики нашої країни. Тож в цей день вітаємо всіх робітників електростанцій, інженерів та ремонтників, які не покладаючи рук працюють на благо нашої України. На даний час енергетична галузь є однією з найважливіших. Докладаючи максимум зусиль Ви ремонтуєте та відновлюєте об’єкти енергетичної інфраструктури. Завдяки злагодженій роботі функціонує промисловість, транспорт, зв'язок та є світло в оселях мешканців нашої громади.

13:22:45 22.12.2022

ПОВІДОМЛЕННЯ про намір суб'єкта господарювання отримати дозвіл на викиди

ТОВ "АВАСТА КОМПАНІ" (юридична адреса: 25002, Кіровоградська область, м. Кропивницький, вул. Ельворті, 7, офіс 211) повідомляє про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин у атмосферне повітря стаціонарними джерелами для АЗС № 21, розташованого за адресою: 28600, Кіровоградська область, Устинівський район, смт Устинівка, вул. Горького, 27 (28600, Кіровоградська область, Кропивницький район, Устинівська територіальна громада, смт Устинівка, вул. Горького, 27).

13:19:19 20.12.2022

Обережно ожеледиця!

Шановні мешканці нашої громади в зв’язку з погіршенням погодних умов на дорогах утворилась ожеледиця . Тож прохання до пішоходів без нагальної потреби не виходите з дому, а водіям транспортних засобів утриматись від поїздок. Якщо ж все таки Вам довелось покинути приміщення будьте дуже обережними.  Бережіть себе та рідних!

09:17:00 08.12.2022

До уваги керівників підприємств сфери обслуговування щодо обмеження споживання електроенергії

Дорученням Прем’єр-Міністра України від  28 жовтня 2022 року №28200/3/1-22 ( вх. ОВА  431/0-11 від 28.10.2022 року) до листа Міністерства енергетики України доведено до виконання План заходів стосовно економного використання електроенергії  населенням,  підприємствами, установами та організаціями в період воєнного стану.

11:34:08 21.11.2022

16 листопада - Міжнародний день толерантності

16 листопада в усьому світі відзначають Міжнародний день толерантності. Саме цього дня в 1995 році держави - члени Організації Об’єднаних націй з питань освіти, науки і культури зібравшись у Парижі на двадцять восьму сесію Генеральної конференції затвердили Декларацію принципів толерантності.

08:12:24 16.11.2022

13 листопада –МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ НЕЗРЯЧИХ

Саме цього дня 1745 року в Франції народився педагог, благодійник Валентин Гаюї, який заснував в Парижі декілька шкіл та підприємств для сліпих, один з зачинателів перших навчальних закладів для незрячих у світі.

08:00:13 13.11.2022

Шановні мешканці громади!

В зв’язку з ударами по енергосистемі України, які завдано внаслідок збройної агресії Російської Федерації, було зруйновано електростанції, що спричинило відключення світла. Тож, з метою зниження навантаження на електромережі нашої громади та економії електроенергії рекомендуємо:

16:16:11 10.11.2022