Відділ освіти сім’ї, молоді та спорту

Вітаємо з перемогою!

З метою привернення уваги учнівської, студентської молоді, суспільства загалом до проблем сучасності, популяризації засобів мистецтва серед дітей та молоді,  ідей здорового способу життя, профілактики захворювань на базі комунального закладу позашкільної освіти «Кіровоградський обласний центр дитячої та юнацької творчості» був проведений ХХVІ Всеукраїнський фестиваль дитячої та юнацької творчості, присвячений Всесвітньому Дню Землі на тему: «Здоров’я людства – відповідальність кожного» протягом березня – квітня місяців у два етапи (відбірковий – з 15.03.21 по 1.04.21. та он-лайн з 20-22.04.2021 року) у номінаціях: «Громадська думка», «Вокальне мистецтво» (солісти), «Художнє читання» (сольне), «Образотворче та декоративно-прикладне мистецтво».

13:15:45 27.04.2021

Електронний підпис

Проєкт Міністерства цифрової трансформації України за підтримки партнерів — Програми ООН із відновлення та розбудови миру

16:20:00 26.04.2021

Успіхи юних природолюбів

Відбувся обласний етап Всеукраїнського заочного конкурсу робіт юних фотоаматорів «Моя країна – Україна», метою якого є пошук і розкриття нових юних талантів, формування в учнівської молоді активної життєвої позиції, готовності брати участь у суспільному і культурному житті країни, розвитку пізнавальної та творчої діяльності, формування екологічної культури.

13:24:12 29.03.2021