Центр надання адміністративних послуг

Дія для немовлят, закордонний паспорт і єМалятко. Які послуги для дітей і батьків є онлайн

Бути українцем — це користуватися цифровими послугами від народження. Знали, що дитина, яка має РНОКПП та біометричний документ — закордонний чи ID-картку, може авторизуватися в Дії? Батьки, наглядайте, щоб телефон не випав із візочка.

15:18:03 01.06.2023

Державні послуги до Міжнародного дня захисту дітей — на Гіді

Уже вдруге Україна відзначає Міжнародний день захисту дітей в умовах повномасштабної війни. У час, коли права маленьких українців жорстоко порушуються, як ніколи важливо робити все можливе, щоб наші діти мали безпечне та повноцінне дитинство.

15:08:03 01.06.2023

Як, перебуваючи за кордоном, дистанційно відмовитися від отримання різних видів соціальної допомоги або житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг

Через повномасштабну війну, розв'язану російською федерацією, частина українців, на жаль, змушена була виїхати за кордон. За понад рік активних бойових дій Мінсоцполітики у взаємодії з іншими установами та міністерствами забезпечило створення та функціонування низки цифрових інструментів, які дозволяють оформити ту чи іншу соціальну виплату онлайн або дистанційно відмовитись від неї.

16:46:32 23.05.2023

Завжди в смартфоні 14 цифрових документів у Дії, які неможливо забути вдома

Українці найчастіше користуються саме електронними документами в Дії. Бо зручно і людяно Цифрові документи неможливо десь залишити, зіпсувати чи загубити — вони завжди під рукою у смартфоні.

16:22:51 16.05.2023

Реєстрація громадської організації онлайн!

Сервіс “Онлайн будинок юстиції”, це повністю прозора автоматизована система, однією із складових частин якого є можливість проведення попередньої перевірки документів, що подаються для державної реєстрації створення громадської організації зі статусом юридичної особи на відповідність їх чинному законодавству.

16:22:48 16.05.2023

єВідновлення в Дії Подавайте заяву про ремонт пошкодженого житла в застосунку

єВідновлення — це грошова допомога від держави на ремонт житла, пошкодженого через бойові дії. Максимальна сума — 200 тис.грн. Відправити заяву про отримання виплати можна в застосунку Дія

11:00:32 11.05.2023

Які об’єкти можна будувати на присадибній, садовій або дачній ділянці без дозвільних документів

Перелік будівельних робіт, які не потребують документів, що дають право на їх виконання, та після закінчення яких об’єкт не підлягає прийняттю в експлуатацію, на законодавчому рівні визначені Постановою Кабінету Міністрів України №406 від 7 червня 2017 року.

09:32:08 10.05.2023

УВАГА!!! ОНОВЛЕНІ ФОРМИ ЗАЯВ У СФЕРІ ДЕРЖАВНОЇ РЕЄСТРАЦІЇ ЮРИДИЧНИХ ОСІБ, ФІЗИЧНИХ ОСІБ – ПІДПРИЄМЦІВ ТА ГРОМАДСЬКИХ ФОРМУВАНЬ

Увага! Наказом Міністерства юстиції України від 29 березня 2023 року № 1158/5 «Про внесення змін до деяких нормативно-правових актів Міністерства юстиції України», зареєстрованим у Міністерстві юстиції 29 березня 2023 року за № 539/39595, форми заяв у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань викладено у новій редакції, які почнуть діяти з 01 травня 2023 року.

09:02:49 28.04.2023